שיקום חזיתות מבנים – למה צריך את זה וכיצד זה נעשה?

שיקום חזיתות מבנים

החזית של המבנה בו אתם שוהים, עובדים או גרים – היא החלק אשר רואים כשנכנסים אליו וכשמתבוננים בו מבחוץ. חזיתות של מבנים מסוגים שונים מכילות חלונות גדולים, דלתות, מרפסות או פטיו, ופתחים שונים אשר פונים בדרך כלל אלא נוף או אל הרחוב. 

עם השנים וככל שהמבנה מתי מתיישן ועם השפעתם של פגעי מזג האוויר – הופכת חזית המבנה לפחות חדישה וכעת היא זקוקה לשיקום קירות, חידוש טיח, חידוש קרמיקה, הדבקת אריחים וכולי. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מגע עם לחות ואוויר מים וחום: גורם לנזק רב, כמו גם שהתיישנות של החומר יכולה לפורר אלמנטים בחזיתות. לכן חשוב לבצע שיקום חזיתות מבנים באופן מקצועי בלבד. 

במקרים של התפוררות הבטון והטיח, של סדקים ונראות גרועה של החזית, כמו גם במקרים של סכנה לסביבה, יש לבחור במומחים של בסיס פתרונות בגובה על מנת לבצע תהליך שיקום חזיתות מבנים. 

יש מקרים בהם צריך לבצע את התהליך כשהמבנה ישן וזקוק לשיפוץ, כשרוצים להעלות את ערכו של הנכס, כאשר ישנו צו מהרשויות לשיפוץ מבנה וכאשר פשוט רוצים לחיות במבנה נעים למגורים. 

הנה כמה פעולות שמתבצעות בעת שיקום חזיתות מבנים

  • חיזוק אריחים בגובה – כשהבית או המבנה שלנו קיים כבר עשרות שנים: האריחים וחיפוי האבן יכולים להינזק להיסדק ולנשור. במקרים כאלה חשוב לבצע חיזוק אריחים בגובה כמו גם השלמת אריחים חסרים. את הפעולה מבצעים המומחים שלנו על הצד הטוב ביותר עם חומרי ההדבקה וחיבורים איכותיים, ללא סכנה לסביבה. חיזוק אריחים מתבצע בשלבים שונים החל מסימון האריחים, קדיחות והרכבות האריחים החסרים – עד לחיזוק אבני שיש ויצירת מבנה שיש בו אריחים חזקים ויציבים וגם כאלה שנראים טוב יותר מבחינה אסתטית. 
  • חיפוי בניין – גם חיפוי בנייה נעשה בעת נפילת אבנים והתפוררות של הקירות זאת כדי לשמור על עוברי אורח מסכנה ולשפר משמעותית את נראות חזית המבנה. חשוב לדעת ששיקום חזיתות יעלה את ערכו של הנכס במידה רבה ויאפשר מכירת נכסים במחיר גבוה יותר. 
  • שיפוץ מרפסת – מרפסות הן לעיתים הדבר הראשון שנתקלים בו בחזית הבית. אם המרפסת ישנה מידי או רעועה/ אם היא מלוכלכת ואבנים נושרות ממנה – חשוב מאד לבצע שיפוץ כללי שיחזק משמעותית את המרפסת ויהפוך אותה לדקורטיבית יותר. 
  • חידוש חלונות וניקוי חלונות – ניקוי חלונות בגובה היא הפעולה האחרונה שכדאי לבצע כאשר מחדשים ומשפצים את חזיתות המבנה. פעולה כזאת נעשית על ידי המומחים שלנו שיבריקו עבורכם את החלונות וישאירו אותם בוהקים ונקיים לאורך זמן. 

כדי להתייעץ לגבי שיקום חזיתות מבנים – צרו קשר עם אנשי המקצוע שלנו לייעוץ, תכנון וקבלת הצעת מחיר נוחה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים היסטוריים

שיקום מבנים היסטוריים

המדינה שלנו מלאה במבנים היסטוריים המעידים על מה שקרה במרחבים של ארץ ישראל ועל מה שהתחולל במקום. במרחבים השונים, בערים, במושבים, בגבעות ובשטחים פתוחים –

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן