איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר המבנה שלנו אינו אטום טוב מבפנים – אנו יכולים לסבול מלחות ורטיבות ואפילו מעובש מסוכן ופטריות הנוצרות מלחות וקור. לכן חשוב לבצע איטום קירות פנימיים עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה. 

אז כיצד מבצעים את התהליך?

עבודות איטום קירות פנימיים וגם חיצוניים כדאי לבצע לקראת העונה החמה. בימי החורף קיימת יותר רטיבות במבנה: לכן חשוב להתכונן לכך. מבנים ישנים שכבר בנויים במשך עשור יזדקקו מידי כמה שנים לאיטום כאשר לא מדובר בעבודה מסובכת. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יבצעו איטום סדקים וליטוש צבע מתקלף תוך סיוע בסילוק עובש ולחות. לאחר מכן יבצעו אנשי המקצוע את האיטום הדרוש למען שמירה על מבנה נעים ובטוח. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אחרי שהמומחים בודקים את הגורמים ללחות ולרטיבות בבית: אפשר להמשיך בעבודה ולבצע עבודת איטום סדקים. את עבודת האיטום מבצעים אחרי ניקיון הקירות באזורים הדרושים, הסרת חלקים של צבע וטיח שהתקלפו וליטוש קירות שצריך ללטש כדי להתחיל לאטום. 

עבודת האיטום נעשית החל מאבחון מצב הקירות ולאחר מכן ביצוע איטום וסתימה של סדקים בקירות המבנה הפנימיים.

איך אוטמים קירות פנימיים?

עבודת האיטום נעשית עם חומרי איטום ייעודיים ולאחר מכן ליטוש הקירות והחלקתם ולבסוף צביעת הקירות עם צבעים מיוחדים נגד עובש בתוספת צבעי קירות המתאימים למבנה הנתון. 

המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים סתימת חורים עם כלים וחומרים מיוחדים, כמו: שפכטל מברשות רולרים ומלטשות מיוחדות. האיטום נעשה בהתאם לנזק שנגרם לקירות פנימיים ומטרתו לאפשר מחייה, מגורים ושהייה בתוך מרחבים בריאים ונעימים גם בחורף וגם בקיץ. 

מדוע כדאי לבחור במומחים של בסיס פתרונות בגובה כדי לבצע איטום קירות פנימיים?

זה נכון שלאטום את הקירות זה דבר שאפשר לעשות עם מעט תושייה, סבלנות, זמן וחומרי איטום טובים. ובכול זאת רבים בוחרים לבצע את העבודה על ידי מומחים, בעיקר של בסיס פתרונות בגובה, בגלל מספר סיבות:

  • מקצועיות ומיומנות – המומחים שלנו מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך הפגנת מיומנות ומקצועיות בכל שלב. 
  • אחריות – המומחים שלנו מספקים אחריות על עבודת האיטום כך שבכול מקרה של רטיבות שחוזרת על עצמה: תוכלו לקבל שירות ומענה מקצועי ויעיל. 
  • בטיחות – עבודה בגובה חייבת להיעשות בבטיחות. אנו מספקים עבודה בטוחה בגובה עם רתמות בטיחות, סלי הרמה, כלי ייעודיים וכולי. 
  • מחיר נוח – אנו נספק מחיר נוח לאחר אבחון המבנה ובחינת הדרך בה יש לבצע את העבודה. 

בשל כל אלה רבים בוחרים באנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה עבור כל עבודה שנדרשת ובכול מבנה שדורש שיפוצים.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איך משקמים בטון בקירות חיצוניים

איטום ושיקום בטון

בטון הוא אמנם אחד מהחומרים החזקים ביותר בעולם, אך גם הוא נשחק ונסדק כתוצאה מבלאי ומפגעי מזג האוויר לאורך השנים. נתונים אלו מובילים לכך שבדיקה

קרא עוד »
קיבוע צנרת חיצונית

קיבוע צנרת חיצונית

צנרת וניקוז, מרזבים וברזים – כולם צריכים להיות תקינים על מנת שמי הגשמים או כל סוג של מים לא יכבידו על המבנה וכדי שהנוזלים יתנקזו

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן