איטום קירות חיצוניים ברחובות – למה צריך את זה?

איטום קירות חיצוניים ברחובות או בכל מקום זה דבר הכרחי משום שבהיעדר איטום טוב, מי שנמצא במבנה ירגיש חום גבוה במרחב בקיץ, קור קיצוני בחורף, לחות ורטיבות יתחילו להצטבר במבנה ורעש ותהודה יפריעו לאיכות המגורים. לשם כך דרוש איטום מקצועי וכזה שיחדש את הקירות ואת המבנה וגם יעלה את ערכו.

אבל מתי הגיע הזמן לעשות את הפעולה?

איטום מבנים וקירות חיצוניים ברחובות או בכל מקום אחר חשוב לעשות כשמרגישים שהמבנה כבר ישן וכעת יש לחדש אותו. את הפעולה מבצעים גם כשיש תקלות מסוגים שונים החל מבעיות באיטום שגורמות ללחות ורטיבות עד כניסה של חום וקור רעש וחוסר הגנה על מי שנמצא בתוך המבנה כמו גם מחוצה לו, במקרה של נפילות  אבנים מקירות חיצוניים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

תפקידו של האיטום לאפשר הגנה מכל מפגעי הטבע והסביבה ולספק מבנה חזק עמיד והרבה יותר נוח למגורים. מלבד זאת, איטום קירות חיצוניים ופנימיים יספק מבנה חדיש יותר, טוב יותר ושימושי יותר – מה שיעלה משמעותית את ערך הנכס. 

חשוב לדעת שבימים של השקעות נדל"ן רבים משכירים או מוכרים נכסים ברווח לא קטן, לכן כדאי שהמבנה שלכם יהיה תמיד אטום, מוכן למגורים וכזה שלא תצטרכו בכל פעם להזמין אליו אינסטלטור או איש מקצוע אחר שיבצע את העבודות הנחוצות, אלא לאטום בפעם אחת את הקירות ובאופן מקצועי שיספק איטום לשנים ארוכות. 

למידע על שיקום מבנים לחצו על הלינק

 אז כיצד מבצעים קירות חיצוניים איטום קירות חיצוניים?

המומחים של בסיס פתרונות בגובה יגיעו בתחילה לאבחן את הקירות ולראות במה מדובר. הם רצו לדעת האם מדובר בבניין גדול או קטן? או אולי בבית פרטי או בניין דירות? ובכך להעריך את כמות החומרים והעבודה שהם יצטרכו לספק. 

לאחר ההערכה נשלח לכם הצעת מחיר נוחה שתטפל בהתאם לתקציב שלכם בדברים החשובים והנפוצים ביותר. בזמן שתאשרו את העבודה אנו נגיע עם צוות אנשי מקצוע מומחים ועם ציוד לעבודה בגובה כמו סלי הרמה, סולמות, פיגומים בטוחים, ציוד סנפלינג וכמובן חומרי איטום ייעודיים כמו רובה, דבקים, חומרי סיליקון וחומרים אקריליים כאשר כל אלה נועדו עבור איטום קירות חיצוניים

באמצעות כל הציוד הדרוש, באמצעות הניסיון שלנו והמומחיות שלנו, דרך צוות נפלא שעושה עבודה מעולה! תוכלו כבר עכשיו לדאוג שהבניין שלכם יהיה אטום נגד כל מפגעי הסביבה ויהיה מרחב  אשר נעים וכיף לחיות בו. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

המדריך לשיפוצים בגובה

המדריך לשיפוצים בגובה

עבודת שמתבצעות בגובה, מספקות מגוון רחב של פתרונות בעיקר בכול הקשור לשיפוץ מבנים קיימים. בין הפתרונות תמצאו איטום קירות במבנים חיצוניים, צביעת קירות, חיזוק והשלמת

קרא עוד »
שיקום מבנים היסטוריים

שיקום מבנים היסטוריים

המדינה שלנו מלאה במבנים היסטוריים המעידים על מה שקרה במרחבים של ארץ ישראל ועל מה שהתחולל במקום. במרחבים השונים, בערים, במושבים, בגבעות ובשטחים פתוחים –

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן