איטום גגות רעפים

איטום גגות רעפים

מתי נזדקק לאיטום הגג? וכיצד אוטמים גגות רעפים? כאשר בונים מבנה חדש יש לבצע את כל הפעולות שיבטיחו כי הוא יישאר חזק ואיתן. עמידות נגד חום לוהט, נגד גשם ורטיבות, איטום נגד לחות רעש ותהודה – כולם חשובים מאד לשמירה על איכות המבנה ואיכות חייהם של מי שנמצא בו. בשל כך, יש מידי כמה שנים לבחון את הגג ולבדוק האם דרושה במקום עבודת איטום וחיזוקים. אבל מתי נדע שהגיע העת להזמין את בעלי המקצוע? וכיצד אוטמים גג רעפים? המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' – עונים:

בניית גגות רעפים בארץ ובעולם נועדה להגן על המבנה מפני חדירת מים, מפני חום ולחות ומשאר נזקים. רעפים הם לוחות עמידים שמיוצרים ממגוון רחב של חומרים, החל מעץ או זכוכית עד לחרס אבן או צפחה – חומרים נפוצים בבנייה המסורתית. מבנים כאלה ואחרים על אף חוזקם ועל אף שרובם עשויים בטון זקוקים מידי פעם לחידוש, איטום ולשאר שירותים כדי שהמבנה יישאר חזק ואטום. כאשר יש חדירה של לחות או קור, כאשר המבנה חם מידי או שאינו תקין – יש לבדוק באמצעות המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' האם יש צורך לאטום את הגג. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד אוטמים גגות רעפים? 

פעולה כזאת מתחילה בראשית מאבחון של המבנה. המומחים שלנו יגיעו אל המבנה יבדקו את הנזקים או את הבלאי שקיים בגג, יבחנו את רמת הבידוד ואת חוזק המבנה שאמור להגן עליכם מחום, קור, רטיבות תהודה וכו'. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יבחנו את הדרך לתקן את הגג בצורה הנכונה והיעילה ביותר בעוד שאפשר לבצע איטום גגות רעפים במספר צורות, כגון: יצירת בידוד תרמי לגגות עד בידוד באמצעות דבקים מיוחדים/ התקנת יריעות איטום/ חיזוק קונסטרוקציה/ שימוש בספוגים מיוחדים/ התקנת ארגזי רוח בעת הצורך, תוך שהמומחים שלנו יספק טיפול והכנה של הגג לקראת החורף. 

מדוע כדאי לבחור ב'בסיס עבודות' בגובה עבור איטום גגות?

זה נכון, כיום יש אינספור מומחים שמציעים את שירותיהם בכל הנוגע לחיזוק ושיפוץ הבית. ובכול זאת, בנוגע לעבודה על גגות או עבודה בגובה דרושים מומחים שיבצע את התהליך על הצד המקצועי, היעיל והבטוח ביותר. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מומחים באיטום גגות ומספקים עבודה יעילה וחכמה באמצעות חומרים ייעודים, כלי עבודה נכונים, רתמות ומנופים, ציוד בטיחות מתאים והגנה על הסביבה. 

דרך עבודה נכונה שמותאמת לסביבה ושומרת עליה – אפשר להנות ממבנה חזק, אטום, איכותי ונעים יותר למגורים או לכל שימוש אחר.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן