איטום גגות רעפים

איטום גגות רעפים

מתי נזדקק לאיטום הגג? וכיצד אוטמים גגות רעפים? כאשר בונים מבנה חדש יש לבצע את כל הפעולות שיבטיחו כי הוא יישאר חזק ואיתן. עמידות נגד חום לוהט, נגד גשם ורטיבות, איטום נגד לחות רעש ותהודה – כולם חשובים מאד לשמירה על איכות המבנה ואיכות חייהם של מי שנמצא בו. בשל כך, יש מידי כמה שנים לבחון את הגג ולבדוק האם דרושה במקום עבודת איטום וחיזוקים. אבל מתי נדע שהגיע העת להזמין את בעלי המקצוע? וכיצד אוטמים גג רעפים? המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' – עונים:

בניית גגות רעפים בארץ ובעולם נועדה להגן על המבנה מפני חדירת מים, מפני חום ולחות ומשאר נזקים. רעפים הם לוחות עמידים שמיוצרים ממגוון רחב של חומרים, החל מעץ או זכוכית עד לחרס אבן או צפחה – חומרים נפוצים בבנייה המסורתית. מבנים כאלה ואחרים על אף חוזקם ועל אף שרובם עשויים בטון זקוקים מידי פעם לחידוש, איטום ולשאר שירותים כדי שהמבנה יישאר חזק ואטום. כאשר יש חדירה של לחות או קור, כאשר המבנה חם מידי או שאינו תקין – יש לבדוק באמצעות המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' האם יש צורך לאטום את הגג. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד אוטמים גגות רעפים? 

פעולה כזאת מתחילה בראשית מאבחון של המבנה. המומחים שלנו יגיעו אל המבנה יבדקו את הנזקים או את הבלאי שקיים בגג, יבחנו את רמת הבידוד ואת חוזק המבנה שאמור להגן עליכם מחום, קור, רטיבות תהודה וכו'. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יבחנו את הדרך לתקן את הגג בצורה הנכונה והיעילה ביותר בעוד שאפשר לבצע איטום גגות רעפים במספר צורות, כגון: יצירת בידוד תרמי לגגות עד בידוד באמצעות דבקים מיוחדים/ התקנת יריעות איטום/ חיזוק קונסטרוקציה/ שימוש בספוגים מיוחדים/ התקנת ארגזי רוח בעת הצורך, תוך שהמומחים שלנו יספק טיפול והכנה של הגג לקראת החורף. 

מדוע כדאי לבחור ב'בסיס עבודות' בגובה עבור איטום גגות?

זה נכון, כיום יש אינספור מומחים שמציעים את שירותיהם בכל הנוגע לחיזוק ושיפוץ הבית. ובכול זאת, בנוגע לעבודה על גגות או עבודה בגובה דרושים מומחים שיבצע את התהליך על הצד המקצועי, היעיל והבטוח ביותר. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מומחים באיטום גגות ומספקים עבודה יעילה וחכמה באמצעות חומרים ייעודים, כלי עבודה נכונים, רתמות ומנופים, ציוד בטיחות מתאים והגנה על הסביבה. 

דרך עבודה נכונה שמותאמת לסביבה ושומרת עליה – אפשר להנות ממבנה חזק, אטום, איכותי ונעים יותר למגורים או לכל שימוש אחר.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן