איטום קירות חיצוניים בבאר שבע

העיר באר שבע נחשבת חמימה ואטרקטיבית למגורים, בזמן שלא מעט קורה בעיר: סטודנטים לומדים במקום, משפחות צעירות מתחילות את דרכן באזור, ותושבים וותיקים נהנים ממגורים בעיר שלווה ומתפתחת. אבל מה בנוגע לדירות בהן אתם חיים? מה עושים או הקירות של המבנה מתפוררים? כיצד האם האבנים חזקות? ומה עם האיטום של הבניין? חום וקור, גשם ולחות, תהודה ועייפות החומר: כולם יכולים לפגום באיכות האיטום של המבנה שלכם. לכן דרוש שיפוץ  כמו איטום קירות חיצוניים בבאר שבע. 

איטום קירות חיצוניים בבאר שבע

אבל למה כל כך חשוב לאטום את הקירות החיצוניים של המבנה? המומחים של בסיס פתרונות בגובה, עונים:

איטום קירות חיצוניים בבאר שבע או בכל מקום זה דבר הכרחי משום שבהיעדר איטום טוב, מי שנמצא במבנה ירגיש חום גבוה במרחב בקיץ, קור קיצוני בחורף, לחות ורטיבות יתחילו להצטבר במבנה ורעש ותהודה יפריעו לאיכות המגורים. לשם כך דרוש איטום מקצועי וכזה שיחדש את הקירות ואת המבנה וגם יעלה את ערכו.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום חדש במבנים ישנים או כאלה שנפגעו במהלך השנים יספק העלאה של ערך הנכס ויצירת סביבת מגורים טובה, איכותית ובטוחה יותר. אנשים שיבצעו שיפוצים כאלה ואחרים במבנה פרטי או משותף – יוכלו להנות מערך גבוה יותר של דירה ובניין ובכך למכור או להשכיר את הנכס במחירים הרבה יותר גבוהים. 

מי שיבצע איטום ישמור על מרחב מוגן מפני כל המפגעים שיכולים להתרחש בעיר דרומית כמו באר שבע, החל מהתפוררות קירות בשל תהודה עד הגנה מפני רעש. 

כיצד מבצעים איטום בבאר שבע? 

כמו בכול מקום אחר, יש להתאים את שיטת האיטום – חיובית או שלילית – לצרכים של המבנה. המומחים של בסיס פתרונות הגובה יאבחנו את מצב הקירות, יתאימו שיטת איטום, יבחרו את החומרים המתאימים והייעודיים ויבצעו עבודה בגובה על הצד המקצועי ביותר. 

כאשר המומחים מאבחנים את מצב הבניין הם בודקים את הקירות את האיטום ואת השכבות שנמרחו בזמן הבניה הראשונית. לעיתים האיטום שמרחה החברה שביצעה את הקמת המבנה אינו איכותי או מתפורר, אינו תקין או כבר איבד את האפקטיביות שלו; לכן דרושה התאמת איטום מחודש בשיטה החיובית או השלילית. 

איזה שיטות איטום קיימות?

איטום בשיטה חיובית מתבצע על  ידי מריחת חומרים ייעודים אוטמים מחוץ למבנה להגנה מפני כל הנזקים שעלולים להתרחש, ואיטום שלילי אוטם קירות חיצוניים מהצד הפנימי שלהם. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו את השיטה המתאימה ביותר עבור איטום קירות חיצוניים בבאר שבע. 

לסיכום, אם המבנה שלכם מתפורר, אם אבנים נופלות, אם יש עובש ולחות בקירות, אם הצבע התקלף ומכול סיבה אחרת – כדאי לבצע תיקונים ושיפוצים ולפנות למומחים של בסיס פתרונות בגובה כדי לקבל את השירות והשיפוצים הטובים ביותר! 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים היסטוריים

שיקום מבנים היסטוריים

המדינה שלנו מלאה במבנים היסטוריים המעידים על מה שקרה במרחבים של ארץ ישראל ועל מה שהתחולל במקום. במרחבים השונים, בערים, במושבים, בגבעות ובשטחים פתוחים –

קרא עוד »
שיפוץ קירות חיצוניים

חידוש קירות חיצוניים

הקירות של המבנה שלנו חייבים להיות תקינים וכאלה שאין בהם סדקים, שכן סדקים בקירות עלולים להוביל עם הזמן לסדקים בבטון ומכאן להתפוררות המבנה – מה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן