שיקום מבנים בראשון לציון

ראשון לציון הפכה בעשור האחרון לאחת הערים התוססות והאטרקטיביות בישראל. מדובר בעיר גדולה שיש בה מבנים ישנים וחדשים, בתים פרטיים או מגדלים משותפים, בראשון יש מרכזי קניות ובתי עסק רבים, בתי קפה ובתי קולנוע ושלל חוויות  – החל מפארקים ואגמים עד אטרקציות למבוגרים ולילדים. 

אם יש לכם מבנה בראשון לציון שכבר עומד על תילו משך שנים ומתחיל להתיישן ולהתפורר, או דורש תחזוקה ושיקום – כדאי להתחיל כבר עכשיו בשיקום המבנה. 

איטום מבנים בראשון לציון ובכל אזור אחר במרכז הוא דבר הכרחי, בעיקר בשל האקלים של העיר, כמו גם בשל מפגי הסביבה החל מגשם חזק עד שמש קופחת, תזוזות של האדמה, עייפות החומרים מהם נבנה המבנה ובשל הצורך לתחזק מבנים על ידי מומחים כמו בסיס פתרונות בגובה

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

שיקום מבנים בראשון לציון

מה כולל תהליך שיקום מבנים הראשון לציון?

בתחילה חשוב לדעת כי 'תהליך שיקום' הוא שם כללי למגוון עבודות שיש לבצע חלקן על הקרקע, כמו למשל חיזוק יסודות, חלקן בגובה כמו למשל שיקום קירות חיצוניים או איטום גגות. בסיס פתרונות בגובה מספקת שירותים רבים שנועדו לחזק, לחדש, לשפץ ולשמור על מבנים בכל מקום בארץ. 

עבודות השיקום שלנו מתבצעות בגובה על ידי מומחים אשר משתמשים בציוד עבודה בגובה כמו סלי הרמה, ציוד סנפלינג, רתמות בטיחות, פיגומים וסולמות מיוחדים, כלים מתאימים לשיקום מבנים וחומרים שונים לשיקום החל מחומרי איטום אקריליים עד שליכטות מסוגים שונים, צבע לאיטום וחידוש קירות ושאר חומרים נחוצים.

תהליך שיקום כולל (בעת הצורך ולאחר אבחון מהמומחים שלנו):

  • קיבוע אבנים אל הקירות וחיזוק בטון חיצוני.
  • חיזוק יסודות והחלפת קורות ברזל או אלמנטים מבטון.
  • איטום קירות חיצוניים ופנימיים באמצעות חומרי איטום מתאימים באמצעות שפכטל ושליכטה, טייח, חומרים קישור, צבעים ושאר חומרים מתאימים.
  • חיזוק אריחים בגובה ומניעת נפילה על ידי החלפת אריחים וקיבוע בטיחותי.
  • חידוש קירות על ידי ניקוי צביעה, השלמות וצביעה של קירות חיצוניים ופנימיים.
  • ביצוע עבודות איטום בגובה למניעת כניסה של לחות ורטיבות למבנה, מניעת רעש וזיהום אוויר, מניעת חום וקור קיצוניים והעלאת ערכו של הכנס. 

אנו בבסיס פתרונות בגובה נבצע את כל השיפוצים נחוצים ונספק לכם הצעת מחיר מתאימה לצרכים של המבנה ולנחיצות של כל פעולה. 

חשוב לדעת כי כל התהליכים נעשים עם מקסימום אחריות ומקצועיות, עם בטיחות לסביבה ולמרחב וגם בהתאמה לאנשים שנמצאים באתר העבודה. 

אנו נבצע כל עבודה שתשקם את המבנה ותעלה את ערכו של הנכס כמו גם תאפשר איכות חיים טובה יותר במבנה. 

שיקום מבנים בראשון לציון יאפשר להפחית נזקים בתוך ומחוץ לבניין או לבית הפרטי, למרחב עבודה או מרחב מסחרי, כמו מבנה עסקי או חניה, ושאר מבנים מכל מיני סוגים. כך אפשר לחיות בנוחות ובביטחון בכל שעה ובכול מרחב.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן