איטום קירות חיצוניים בחיפה

למה חשוב לאטום קירות חיצוניים? ולמה חיפה היא עיר שהמבנים בה חייבים תחזוקה בכול כמה שנים? המומחים של בסיס פתרונות בגובה – עונים. 

חיפה היא עיר נמל שהתפתחה מאד בעשורים האחרונים. בחיפה תמצאו את האוניברסיטה ואת הטכניון, במקום רחובות שוקקים החל מהמושבה הגרמנית ועד  רחובות יפיפיים בשכונות חדשות וותיקות; הגנים הבהאיים מושכים תיירים לאזור, והחיים הפכו תוססים עם אנשים צעירים שהגיעו למקום, משפחות, בעלי עסקים וותיקי העיר. 

אם יש לכם בית פרטי בחיפה או שאתם גרים בבניין ואתם רוצים לשפר את איכות החיים במקום – חשוב שתשקלו שיפוץ כללי שבמרכזו איטום קירות חיצוניים. בחיפה יש לא מעט מבנים ישנים שזקוקים לשיפוץ, לכן איטום המבנה זה השיפוץ הראשון שכדאי להתחיל בו כדי לשפר את איכות החיים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום קירות חיצוניים בחיפה

מדוע חשוב לאטום קירות בחיפה?

בית חדש או ישן, מבנה היסטורי או מוסד ציבורי, חנות או עסק – כולם דורשים שיפוצים מפעם לפעם בעוד שקירות של מבנים כאלה ואחרים יכולים להתפורר, לצבור אבק וזיהום אוויר, לצבור לחות ורטיבות, ואם הם לא אטומים כמו שצריך: כל הנזקים האפשריים יקרו, ולכם יהיה חם מאד במבנה בימי הקיץ וקר מאד בחורף, כמו גם שערך במבנה ירד ותסבלו מרעש ותהודה חזקים. 

כיצד אוטמים קירות חיצוניים בחיפה?

בתחילה מתייעצים עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה שיוכלו לייעץ לכם – כבר בשיחה הראשונה – ולומר לכם מה סדר גודל של איטום מבנה בגדלים שונים מה מחיר העבודה, והם יגיעו במקרה הצורך לאבחן ולבדוק את המבנה ואת מצב האיטום. לאחר מכן המומחים שלנו יתאימו את סוג העבודה הדרוש לקירות, החל מאיטום חיובי עד איטום שלילי, כאשר כל אחד מספק שיטת איטום שונה. 

עבודות איטום בחיפה ובכול עיר מתחילות מבחינת האיטום ובדיקת הקירות, ולאחר מכן ממשיכות בהתאמת חומרים נכונים וייעודיים לביצוע המלאכה תוך שימוש בציוד מתאים ועבודה בגובה שחייבת להתרחש במקצועיות. 

עבודות איטום בגובה נעשות על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה באמצעות סלי הרמה, מנופים, רתמות סנפלינג וחומרים ייעודיים לאיטום איכותי שנשאר זמן רב על גבי הקירות. אנו נבצע ניקוי קירות, תיקונים קלים של אבנים או אטימת סדקים וחורים ולאחר מכן משיכת הקירות בחומרי איטום וצביעתם בחומר מונע רטיבות, לחות והתפוררות.

למה כדאי לבחור בנו?

אם אתם גרים או עובדים בחיפה, אם יש לכם נכס שדורש שיפוץ או בכל סיבה אחרת – אנו נשמח לתת לכם שירות! המומחים של בסיס פתרונות בגובה מנוסים בעבודות איטום קירות חיצוניים ועובדים עם החומרים הטובים והחזקים ביותר לאיטום קירות נגד חום וקור, תהודה ורעש, נגד רטיבות לחות וכל מפגע אחר. אז זה הזמן לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר הוגנת עבור איטום קירות חיצוניים בחיפה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן