איטום קירות חיצוניים בנתניה

נתניה היא עיר חוף נעימה שמשמשת בית עבור זוגות צעירים, משפחות, קשישים וילדים. העיר המיוחדת הזאת מכילה מבנים חדשים וישנים, בזמן שרוח ולחות מן הים, חום כבד, גשם וקור יכולים להזיק למבנים ולאיטום. כדי למנוע מצב של התפוררות האיטום, התפוררות אשר תוביל לנזילות, קור קיצוני או חום גבוה במבנה, רעש תהודה וכדומה: חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים בנתניה, זאת כדי שהמבנה יהיה חזק, שימושי ויאריך ימים.

איטום קירות חיצוניים בנתניה

אבל כיצד אוטמים מבנים?

המבנה שבו אנו חיים או עובדים חייב להיות אטום כדי שאיכות החיים תהיה טובה. מלבד זאת: כדי שערכו יעלה או יישאר בעל ערך ומשום כך בוחרים במומחים של בסיס פתרונות בגובה לאבחון המצב של הבניין או הבית חשוב לבצע איטום קירות כל מספר שנים.  

עבודת האיטום נעשות על ידי אבחון ובחינת המבנה ובדיקת מצב החומרים שאוטמים אותו ולאחר מכן התאמת השיטה הנכונה והמתאימה ביותר לביצוע העבודה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיום יש שני סוגי איטום נפוצים, האחד הוא איטום חיובי שנעשה באמצעות איטום משטחים חיצוניים ויצירת שכבה שתמנע כניסה של מים ולחות, שיטה שנחשבת מעולה לטווח ארוך, ובעיקר לשטחים חיצוניים של קירות המבנה; ויש שיטה נוספת שאפשר לבחור בה הידועה כשיטת איטום שלילי. בשיטת איטום שלילי מבצעים את מריחת החומרים בצד הנגדי של הקירות, משמע: אלה שבאים במגע עם מים, ובכך מבצעים איטום מתאים.

חשוב לדעת שלכל עיר יש אקלים משלה, ונתניה היא עיר חמה שהמבנים שבה יכולים להתפורר בשל לחות, חום ורטיבות. לכן מומלץ לבחור בשיטה ותיקה ויעילה שתעזור למנוע רטיבות ולחות כמו גם רעש ותהודה. 

כדי לדעת מה השיטה שמתאימה לכם כדאי להתייעץ עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה שיספקו לכם ייעוץ והתאמה נכונה. 

אז למה חשוב לאטום מבנים בנתניה?

אם אתם רוצים לשפץ ולחדש מבנה ואין זה משנה אם מדובר במבנה מגורים או כזה שנועד לעבודה, חשוב שתבצעו איטום בשל הסיבות הבאות:

  • איטום יספק איכות חיים טובה יותר במבנה והגנה מפני חום, קור, לחות, תהודה, התפוררות של הקירות וכולי. 
  • איטום טוב ימנע הצטברות של חום בגגות ויהפוך את המבנה לקריר ונעים יותר בימים חמים ולחים. 
  • בעיר כמו נתניה יש פעילות רבה והחיים שוקקים בה, לכן חשוב לאטום את הקירות מפני רעש ותהודה. 
  • איכותו של המבנה תעלה משמעותית לאחר שיפוצים וביצוע איטום. בשל כך רבים מבצעים את הפעולה גם עבור העלאת איכות החיים במבנה וגם עבור העלאת ערכו של הבניין. 

לסיכום, כדי לבחור נכון התייעצו עם המומחים של בסיס עבודות בגובה להתאמת שיטת איטום מתאימה ויצירת מרחב מחייה או עבודה נעים, חזק ונוח למגורים ופעילות עסקית.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן