איטום קירות חיצוניים בירושלים מה זה דורש?

ירושלים היא עיר שיש בה לא מעט מבנים ישנים, יש בעיר מבנים שעברו שימור, ויש בה גם בניינים חדשים ופרויקטים שהחלו את דרכם לא מזמן. מדובר בעיר עתיקה שיש לה היסטוריה מדהימה, והיא מציעה מבנים משותפים ובתים פרטיים מסוגים שונים וגם פרויקטים חדשים עבור צעירים ומבוגרים, משפחות, קשישים, סטודנטים וכו'. 

עם הזמן וככל מבנה מתיישן, כך דרושים שיפוצים מסוגים שונים. מי שמבצע שיפוצים בירושלים חייב להכיר הכרות עמוקה את תנאי הסביבה במרחב כמו אקלים שיש במקום, מזג אוויר, זיהום אוויר, קור עז בימי החורף מלווה ברוחות וגשמים, רעש של תחבורה ציבורית ואבק, כמו גם שאר משתנים שמשפיעים על מצבם של מבנים בעיר.

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים איטום קירות חיצוניים בירושלים תוך שהם יודעים מה דורשת עבודה כזאת. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום קירות חיצוניים בירושלים

אז מה באמת דורש תהליך? 

בתחילה חשוב לשים את הדגש על היכרות עם סוגי המבנים בעיר וההתמודדות עם כל הסיבות שיכולות להוביל לבעיות באיטום הישן. כידוע, ירושלים היא עיר קרה במיוחד שיורד בה שלג בחורף; מה שמשפיע על מצב הקירות החיצוניים והפנימיים של המבנה. יש לא מעט מפגעים שיפגעו במצבם של מבנים ויובילו לרטיבות, לחות ועובש בקירות הפנימיים. 

כדי למנוע רטיבות, לחות, רעש ותהודה: יש להבין איזה חומרים מתאימים לאיטום ולדעת כיצד לטפל בקירות של מבנים בירושלים. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יבחנו את המצב של הקירות במבנים ישנים או כאלה שדורשים שיפוץ ותחזוקה, המומחים ינקו את הקירות ויבצעו תיקונים קלים כמו מילוי סדקים, חיזוק אבני חיפוי, ניקוי הקירות מאבק ומחלקים אשר מתפוררים ולאחר מכן יישום ומריחת איטום חדש על הקירות החיצוניים של המבנה. 

מדוע איטום קירות חיצוניים בירושלים זה דבר דרוש?

איטום קירות חיצוניים בירושלים דרוש בשל העובדה שאיטום שאינו תקין יגרום לסבל של האנשים (או בעלי החיים) שנמצאים במרחב, זאת בשל טמפרטורה גבוהה מאוד בקיץ וטמפרטורה נמוכה מידי בתוך המבנה בחורף. מבנה לא אטום יסבול כמו מרטיבות ולחות שיצרו עובש מסוכן בקירות, מראה מוזנח, ובסופו של דבר ירידה של ערך הנכס וירידה באיכות החיים. 

כדי לטפל בעניין דרושים מומחים שיודעים לבצע איטום קירות חיצוניים בירושלים וכאלו שיודעים לבצע עבודות בגובה. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו את כל מה שדרוש עבור העבודה, החל מסלי הרמה מקצועיים עד סולמות, פיגומים, מנופים וציוד עבודה בסנפלינג. 

המומחים שלנו יספקו חומרים ייעודיים המתאימים לאיטום קירות בירושלים אותו יישמו על גבי הקירות, ויעבדו על המבנה שלכם באמצעות ידע, מקצועיות, הצעת מחיר נוחה עבור שיפוץ של הקירות אחריות ושירות נוח. באמצעות עבודה טובה תוכלו להנות ממבנה תקין בעל ערך וכזה שנעים וכיף לחיות או לעבוד בו.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים בראשון לציון

שיקום מבנים בראשון לציון

ראשון לציון הפכה בעשור האחרון לאחת הערים התוססות והאטרקטיביות בישראל. מדובר בעיר גדולה שיש בה מבנים ישנים וחדשים, בתים פרטיים או מגדלים משותפים, בראשון יש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן