איטום קירות חיצוניים בתל אביב

איטום קירות חיצוניים בתל אביב

כל מעבר לדירה חדשה או שיפוץ של דירה ישנה דורש התבוננות עמוקה הן בפנים המבנה והן בתוכו. איש אינו רוצה להגיע אל חודשי החורף הקרים ולגלות כי הגשם חודר פנימה אל תוך הבית. אין דבר מציק יותר מטפטוף של מים או חדירה של מים מאחד מהקירות. על מנת להתמודד עם התופעה בצורה הטובה ביותר ולשמור ל חורף בריא ויבש מומלץ לאטום את הקירות החיצוניים של הבית. איטום קירות הבית יאשר לכם להגיע לחורף בלב שקט ולדעת בבטחה כי הגשם יישאר השנה בחוץ. 

איך תדעו אם הקיר שלכם זקוק לאיטום?

על מנת לדעת בוודאות אם הקיר שלכם זקוק לאיטום יש תחילה לבחון נזילות. נזילה או רטיבות באחת מקירות הבית מעידה באופן חד משמעי על בעיה אותה יש לפתור. אך לא רק רטיבות מעידה על כך שהקיר זקוק לאיטום. במידה ואתם מבחינים כי אחד מהקירות "מזיע" או כי ישנם מקומות בהם מצטבר עובש על הקירות הדבר מעיד על כך שייתן ואתם זקוקים לאיטום חדש. על מנת להתחיל את התהליך יש לבחור בקבלן מקצועי אשר יבחן את קירות ביתכם ויזהה את מקור הנזילה. ישנם מקרים בהם בעת הבדיקה יתגלה אך ורק סדק קטן ולא משמעותי ולכן עבודת האיטום תהיה פשוטה. לרוע המזל ישנם מקרים בהם מתגלים סדקים משמעותיים אשר דורשים עבודה מעמיקה ויסודית יותר.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

טיפים לבחירת קבלן בתל אביב

עבודת איטום קירות חיצוניים הינה עבודה משמעותית וחשובה מאוד כיוון שביכולתה לספק לכם שקט נפשי לאורך תקופה ארוכה. זוהי הסיבה שמומלץ לחפש אחר קבלן מקצועי. במידה ואתם גרים באזור תל אביב תגלו שישנם מספר רב של אנשי מקצוע בעיר. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור נכונה:

  • ניסיון- חפשו אחר בעל מקצוע בעל שנות ותק רבות דבר המעיד על ניסיון לא מועט וכן על היכרות עמוקה עם התחום. 
  • מקצועיות- בחרו בקבלן מקצועי ואמין אשר עומד במילתו ומספק לכם עבודה עם אחריות נאותה.
  • יחסי אנוש- נקודה חשובה לא פחות היא כמובן יחסי האנוש. חפשו אחר איש מקצוע אנושי, קשוב ואמפתי אשר יעזור לכם לעבור את התהליך בנעימים.

החשיבות של איטום קירות חיצוניים

על פניו נראה לנו כי איטום קירות הינו דבר של מה בכך ופעמים רבות אנו לא מצליחים להבין את חשיבותו הרבה של הנושא. חשוב לזכור כי לאיטום קירות ישנה השפעה רבה על שמן שהותנו בבית בעיקר בחודשי החורף אך גם בחודשי הקיץ. קירות שאינם אטומים כראוי יובילו לנזילות רבות עם בואו של הגשם אך גם לא ימנעו מהחום הכבד השורר בחוץ בחודשי הקיץ להיכנס אל פנים הבית מה שיגרום לתחושת חום כבדה יותר. בין אם אתם עוברים לדירה חדשה ובין אם בחרתם לשפץ את הדירה הישנה שלכם זה הזמן לפנות אל בסיס פתרונות בגובה ואנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן