שיקום מבנים ברמת גן

רמת גן, כמו כל עיר במרכז הארץ, נחשבת חשופה למפגעי הסביבה. זיהום אוויר, רעש חזק מכבישים ומהמרחב העירוני; אבק, גשם, חום קיצוני וגם לחות וקור – כולם עלולים לגרום למבנה להתיישן, להיסדק ולהתחיל להתפורר. גם עייפות החומר של מבנה ישן תוביל עם הזמן להתפוררות ולסדקים בקירות, כמו גם ללחות ורטיבות ולאיכות חיים ירודה יותר. 

בתים פרטיים, בנייני דירות, גורדי שחקים, משרדים ומרחבים ציבוריים – כולם מתיישנים והופכים פחות אטרקטיביים עם השנים, זאת בשל סיבות רבות. בשל כך המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים שיקום מבנים ברמת גן, בעיקר במבנים ישנים או כאלה שדורשים שיפוץ וחידוש. 

שיקום מבנים בעיר רמת גן

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד משקמים מבנים?

ברמת גן ובשאר ערים במרכז חשוב לשקם מבנים בעיקר בשל מפגעי הסביבה אותם הזכרנו קודם. מלבד זאת, חידוש מבנה מכול סוג יתרום להעלאת ערך הנכס ויסייע לאיכות חיים טובה ובטוחה יותר במבנה. 

אם יש מבנה שמיועד להריסה – כדאי להתייעץ עם המומחים שלנו שיעזרו להבין כיצד אפשר לשפץ את הנכס. חשוב לדעת ששיקום מבנים נעשה גם עקב תזוזות באדמה ועייפות החומרים – לכן גם בית לא מאד ישן זקוק לעיתים לשיקום. 

כאשר אנו מבצעים את התהליך אנו מתחילים מבחינת המבנה ובדיקת אלמנטים כמו בטון, יסודות, קורות ברזל, קירות חיצוניים, איטום מבנה, בדיקת השלד, בדיקות צנרות כמו למשל מרזבים, בחינת המרצפות, בדיקה של יצירת האבנים שעל הקירות החיצוניים וכולי. 

המומחים שלנו מבצעים שיקום מבנים באמצעות כל הציוד הנחוץ החל מסלי הרמה לעבודות בגובה כעד מנופים, ציוד סנפלינג, פיגומים ושאר כלים וציוד. בנוסף לכך אנו משתמשים בחומרי איטום, כלים לשיפוץ, ניקוי, חיבור וכל מה שדרוש כדי לשקם את המבנה. 

אנו נבצע איטום ומילוי סדקים בבטון ושיקום בטון בקירות חיצוניים

המומחים שלנו יקבעו אבנים אל קירות ויחליפו או יחזקו בטון סדוק. 

אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה יסייעו באיטום מחדש של קירות חיצוניים ופנימיים על ידי חומרי איטום כמו: שפכטל, טייח, חומרים מקשרים, שליכטה אקרילית ושאר חומרים המתאימים לקיר חיצוני ופנימי. 

אנו נחזק אריחים בגובה ונצבע מחדש קירות חיצוניים במידה ותרצו לייפות את המבנה ולחדש אותו וגם כאשר זקוקים לצביעה מחודשת והעלאת ערך הכנס. 

המומחים שלנו יאבחנו את מצב המבנה ויספקו דוח שיפוצים נחוצים עם הצעת מחיר הוגנת המתאימה לכל כיס ומתעדפת את הפעולות הנחוצות והדחופות ביותר שיש לבצע. 

השיפוצים שלנו נעשים בגובה מתוך אחריות ומקצועיות ובאמצעות שיטות בטוחות ביותר למרחב, ללקוחות ולסביבה. 

השיפוצים ימנעו התפוררות והתיישנות של המבנה, ימנעו רטיבות ועובש בקירות, הפעולות יעזרו להפחית רעש ותהודה ויספקו את כל מה שמבנה זקוק לו בעיקר בעיר כמו רמת גן. כך תוכלו לעבוד או להתגורר במקום נעים מטופח ובטוח. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן