בסיס עבודות גובה

איטום קירות חיצוניים בקריות

איטום קירות חיצוניים בקריות

רטיבות בקיר החיצוני של הבית אמנם בהכרח מעידה על נזילה אך היא אינה מעידה על המקור שלה. בעוד שאיטום נזילות בקירות הפנימיים של הבית הינו תהליך די פשוט, איטום קירות חיצוניים הינו מורכב יותר כיוון שהוא דורש תחילה איתור של מקור הנזילה שיכול להיות מהקיר עצמו ומהסדקים שנוצרו בו, מהחלונות ולעיתים אפילו מהגג. על בעל המקצוע בו תבחרו לבחון תחילה היטב מהו הגורם לנזילה בקיר ורק לאחר מכן להתחיל את תהליך האיטום. איטום מושלם הינו איטום אשר מתאים באופן מדויק למקור הנזילה ולסוגה.

 

תהליך איטום קירות חיצוניים

כמו שכבר הזכרנו למעלה לכל סוג של נזילה ישנו פתרון אשר מתאים לה באופן ספציפי ומדויק. בנוסף, לכל בעיה נדרשת הכנה שונה לאיטום וכן שימוש בחומרים שונים. ובכל זאת ישנם מספר שלבים סטנדרטיים אשר נעשים בכל תהליך של איתור הבעיה ואיטום שלה:

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

  1. איתור המקור- כמובן שהשלב הראשון הוא לזהות את מקור הנזילה ואת הגורם לה. במידה ואכן מקור הנזילה הוא הקיר יש לקלף את כל חלקו הנפוח של הקיר על מנת ליצור תשתית איכותית לתהליך האיטום.
  2. ניקוי הקיר- יש לשטוף את כל הקיר על מנת לנקות אותו ולאחר מכן לייבש אותו באופן מוחלט בעזרת ברנר.
  3. ביצוע האיטום- לאחר שהקיר חלק, נקי ויבש מתחילים בתהליך איטום הסדקים. הסדקים נסגרים על ידי שימוש בחומר מיוחד המותז עליהם ורק לאחר שהוא מתייבש ניתן לבצע איטום מוחלט של הקיר בעזרת החומר הנבחר לאיטום.

בחירת קבלן לאיטום קירות חיצוניים בקריות

תהליך איטום קירות חיצוניים אינו דבר של מה בכך ולכן על מנת לקבל את התוצאה הרצויה חשוב לבחור בבעל מקצוע איכותי. הנה מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור קבלן בקריות:

  • המלצות- היעזרו בהמלצות ממי שעבר תהליך מעין זה בעבר. בין אם מדובר בקרובים, משפחה, חברים ואפילו שכנים. המלצה נכונה תוביל אתכם אל איש המקצוע הנכון.
  • אינטרנט- ברחבי האינטרנט תוכלו להתרשם מכל ההמלצות או הביקורות לגבי כל איש מקצוע. שוטטו באתרי האינטרנט של קבלנים רצויים וקראו את כל המידע לו אתם זקוקים.
  • שיחה- כמובן שעל מנת לדעת בוודאות כי אתם בוחרים נכונה חשוב לקיים שיחת טלפון עם בעל המקצוע בו אתם עתידים לבחור על מנת להתרשם מהעבודה אותה הוא מציע וכן בכדי לקבל הצעת מחיר.

כל מה חשוב לדעת על איטום קירות חיצוניים

כל כתם, לחות או התחלה של עובש יכולים להעיד כי ישנה נזילה בקיר החיצוני של הבית שלכם. מדובר בתופעה לא נעימה ולעיתים אף מתסכלת. במידה וגם הקיר שלכם זקוק לעבודת איטום זה הזמן לבחור בעל מקצוע אמין ואיכותי אשר יפתור לכם את הבעיה בקלות וביעילות. השאירו לנו הודעה בבסיס פתרונות בגובה ואנו נשמח לחזור אליכם במהרה.

איטום קירות חיצוניים בקריות

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן