איטום קירות חיצוניים בקריות

איטום קירות חיצוניים בקריות

רטיבות בקיר החיצוני של הבית אמנם בהכרח מעידה על נזילה אך היא אינה מעידה על המקור שלה. בעוד שאיטום נזילות בקירות הפנימיים של הבית הינו תהליך די פשוט, איטום קירות חיצוניים הינו מורכב יותר כיוון שהוא דורש תחילה איתור של מקור הנזילה שיכול להיות מהקיר עצמו ומהסדקים שנוצרו בו, מהחלונות ולעיתים אפילו מהגג. על בעל המקצוע בו תבחרו לבחון תחילה היטב מהו הגורם לנזילה בקיר ורק לאחר מכן להתחיל את תהליך האיטום. איטום מושלם הינו איטום אשר מתאים באופן מדויק למקור הנזילה ולסוגה.

תהליך איטום קירות חיצוניים

כמו שכבר הזכרנו למעלה לכל סוג של נזילה ישנו פתרון אשר מתאים לה באופן ספציפי ומדויק. בנוסף, לכל בעיה נדרשת הכנה שונה לאיטום וכן שימוש בחומרים שונים. ובכל זאת ישנם מספר שלבים סטנדרטיים אשר נעשים בכל תהליך של איתור הבעיה ואיטום שלה:

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

  1. איתור המקור- כמובן שהשלב הראשון הוא לזהות את מקור הנזילה ואת הגורם לה. במידה ואכן מקור הנזילה הוא הקיר יש לקלף את כל חלקו הנפוח של הקיר על מנת ליצור תשתית איכותית לתהליך האיטום.
  2. ניקוי הקיר- יש לשטוף את כל הקיר על מנת לנקות אותו ולאחר מכן לייבש אותו באופן מוחלט בעזרת ברנר.
  3. ביצוע האיטום- לאחר שהקיר חלק, נקי ויבש מתחילים בתהליך איטום הסדקים. הסדקים נסגרים על ידי שימוש בחומר מיוחד המותז עליהם ורק לאחר שהוא מתייבש ניתן לבצע איטום מוחלט של הקיר בעזרת החומר הנבחר לאיטום.

בחירת קבלן לאיטום קירות חיצוניים בקריות

תהליך איטום קירות חיצוניים אינו דבר של מה בכך ולכן על מנת לקבל את התוצאה הרצויה חשוב לבחור בבעל מקצוע איכותי. הנה מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור קבלן בקריות:

  • המלצות- היעזרו בהמלצות ממי שעבר תהליך מעין זה בעבר. בין אם מדובר בקרובים, משפחה, חברים ואפילו שכנים. המלצה נכונה תוביל אתכם אל איש המקצוע הנכון.
  • אינטרנט- ברחבי האינטרנט תוכלו להתרשם מכל ההמלצות או הביקורות לגבי כל איש מקצוע. שוטטו באתרי האינטרנט של קבלנים רצויים וקראו את כל המידע לו אתם זקוקים.
  • שיחה- כמובן שעל מנת לדעת בוודאות כי אתם בוחרים נכונה חשוב לקיים שיחת טלפון עם בעל המקצוע בו אתם עתידים לבחור על מנת להתרשם מהעבודה אותה הוא מציע וכן בכדי לקבל הצעת מחיר.

כל מה חשוב לדעת על איטום קירות חיצוניים

כל כתם, לחות או התחלה של עובש יכולים להעיד כי ישנה נזילה בקיר החיצוני של הבית שלכם. מדובר בתופעה לא נעימה ולעיתים אף מתסכלת. במידה וגם הקיר שלכם זקוק לעבודת איטום זה הזמן לבחור בעל מקצוע אמין ואיכותי אשר יפתור לכם את הבעיה בקלות וביעילות. השאירו לנו הודעה בבסיס פתרונות בגובה ואנו נשמח לחזור אליכם במהרה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן