בסיס עבודות גובה

איטום קירות חיצוניים בראשון לציון

הגעתם הבית וגיליתם כי הקיר החיצוני שלכם לח ואולי אפילו מטפטף? ייתכן ויש לכם נזילה. בניגוד לקירות פנימיים בהם עבודת תיקון הנזילה הינה קלה ופשוטה בקיר חיצוני העבודה מעט יותר מסובכת. השלב הראשון והחשוב ביותר באיטום קירות חיצוניים הוא כמובן איתור מקור הנזילה. בקירות חיצוניים מקורה של הנזילה אינו בהכרח בקיר עצמו והוא יכול להיווצר ממספר גורמים כגון נזילה מהגג, איטום לא איכותי של החלונות ועוד. איתור נכון של המקור יוביל בוודאות לפתרון הולם עבור קירות הבית שלכם. כלומר, על הקבלן לבצע בדיקה יסודית ומקיפה של מקור הבעיה ורק לאחר מכן להתחיל במציאת הפתרון הנכון עבורה.

איך אוטמים קיר חיצוני?

כמו שציינו קודם השלב הראשון הוא להבין מהו מקור הנזילה. לכל מקור נזילה ישנו פתרון המתאים לו באופן מדויק. כך למעשה נזילה מהגג תדרוש סוג פתרון שונה מאשר נזילה הנגרמת מסדק שבקיר. כמו כן, גם קירות שונים ובעיות שונות שנוצרו בקיר ידרשו סוג איטום שונה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי חומרי איטום אשר עונים על צרכים שונים. ישנם חומרי איטום פשוטים יותר המתאימים לסדקים קטנים יותר וישנם חומרי איטום חזקים יותר. כמו כן, ניתן להבדיל בין חומרי איטום בעלויות שונות. למשל, כאשר מדובר בטיט או במלט עלות החומר תהיה נמוכה מאוד בעוד עלויות חומר איטום מסוג שיש יהיו גבוהות יותר.

חברה לאיטום קירות בראשון לציון

החיפוש אחר החברה או הקבלן הנכון לאיטום קירות חיצוניים עלול להיות מתיש ומייגע בעיקר אם אתם גרים באזור ראשון לציון והמרכז. על מנת לעזור לכם בתהליך הבחירה הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים:

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

  • אחריות- אחריות הינה פרט חשוב מאוד בעת בחירת החברה. פעמים רבות גם לאחר העבודה מתגלות בעיות ולכן חשוב לבחור בחברה המספקת אחריות מקיפה וכללת.
  • ניסיון- איטום קירות חיצוניים אינה עבודה פשוטה והיא דורשת ניסיון רב והיכרות עמוקה עם התחום. בחרו בחברה בעלת שנות ותק רבות ככל הניתן.
  • אמינות- פרט חשוב מאוד הוא כמובן אמינות. חברה אמינה מספקת שירות מקצועי והוגן ואינה גובה עלויות שלא לצורך.

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים היא פעולה הדורשת ידע רב והיכרות עמוקה עם תחום האיטום כיוון שבניגוד לקירות חיצוניים בהם מקור הנזילה הינו מהקיר עצמו בקירות חיצוניים הבעיה הינה שונה. על מנת לאטום את הקיר כראוי יש לזהות תחילה את מקור הבעיה, מהו מקור הנזילה המדויק ורק לאחר מכן להתאים את האיטום הנכון ביותר. זוהי הסיבה שעלויות איטום קירות משתנה הן בהתאם למקור הנזילה והן בהתאם לחומרים בהם נעשה שימוש על מנת לאטום את הקיר. בידה ואתם מחפשים בעל מקצוע אמין ואיכותי על מת לפתור את הנזילה שזה עתה גיליתם השאירו הודעה לצוות של בסיס פתרונות בגובה ואנו נשמח לחזור אליכם במהרה.

שיקום מעטפת המבנה

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן