מתקין שלטים – למקסום החשיפה של שלטי פרסום

מתקין שלטים – למקסום החשיפה של שלטי פרסום

במהלך היום אנו נחשפים לכמות עצומה של מסרים. המסרים מגיעים אלינו מהטלוויזיה, אתרי האינטרנט, המובייל, העיתונים ובין היתר – השלטים שאנו רואים כאשר אנו נוסעים ברכב, בתחבורה ציבורית, רוכבים על אופניים או הולכים ברגל.

משלטים רבים אנו מתעלמים משום שהם לא מעוצבים באופן מושך, משום שהתוכן שלהם לא מעניין אותנו או משום שהם לא מותקנים במקום בולט. כמובן שיכולות להיות סיבות נוספות שגורמות לנו להתעלם או פשוט לא לזכור שלטים מסוימים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כפי שצוין – אנו נחשפים להרבה מאוד מסרים מדי יום ולא יכולים להתמודד עם כל המידע שאליו אנו נחשפים, כתוצאה מכך מוחנו נדרש לסנן את המידע ולבחור באילו מסרים להתמקד ומאילו מסרים להתעלם. מכאן ניתן להבין שכדי ששלט יבלוט בשטח, עליו לעמוד בתנאים מסוימים.

כוחו של שלט ככלי פרסום – חשיבותו של המיקום בו מותקן השלט

באמצעות התקנה של שלטים בגובה, ניתן לפרסם מוצרים ושירותים, תכניות טלוויזיה, תכנים שמעוררים מודעות או כל נושא אחר באופן יעיל.

התקנת השלטים באזורים אסטרטגיים יכולה לחשוף את השלטים להרבה אנשים ובמהירות, כך שככל שעוברים יותר אנשים באזור – כך יהיה ניתן להגדיל את החשיפה ולגרום לכך שהנושא שבו עוסק השלט ייכנס לתת מודע של האנשים שראו אותו.

כמובן שעל השלט להיות מעוצב, מואר, מושך ומעורר מחשבה כדי לגרום לצופים להתעניין בפרסום ולחפש מידע נוסף אודותיו.

שלט שממוקם באזור סואן ובמיקום גבוה יזכה להכי הרבה צפיות, אך כדי להתקין אותו באופן שבו הוא ישרת את המטרה, יש צורך בקבלת שירות מאנשי מקצוע שמתמחים בהתקנת שלטים בגובה.

שלט פרסום מוצלח והתקנתו – קווים לדמותו של שלט הפרסום וחשיבות השמירה על הבטיחות

באמצעות יצירה והתקנה של שלט פרסום באופן תקין, ניתן לגרום להעלאת מודעות בנוגע לנושאים חשובים כמו למשל: איכות הסביבה או מניעת אלימות, לעורר עניין בנוגע למועמד לבחירות או לפרסם מוצרים ושירותים של בעלי עסקים. כמו כן, ניתן להתקין שלטים בגובה לצורך פרסום של סדרה חדשה או סרט חדש שהגיע לקולנוע.

בכל מקרה שהוא, חשוב להקפיד על העיצוב של השלט. העיצוב של השלט צריך להציג את הנושא באופן ברור ולעורר עניין בקרב האנשים שנחשפים אליו. כמו כן, יש לשים דגש על בחירת הצבעים של השלט ועל התאורה שבמקום (אפשר גם להתקין שלטים מוארים). נוסף על כך, חשוב להתקין את השלט בגובה נכון, כך שהעוברים והשבים יראו אותו.

הנושא החשוב ביותר בתחום התקנת שלטים בגובה הוא השמירה על הביטחון. יש להתקין את השלט בצורה בטוחה, כך שלא יגרם נזק למתקינים ולאנשים שנמצאים בקרבת המקום, לא במהלך שלב התקנת העבודה ולא לאחר שהעבודה הסתיימה.

חשוב מאוד לוודא שהשלט מותקן באופן יציב כדי למנוע סיכונים ולבצע את ההתקנה בהתאם לחוק. נפילה של שלט עלולה לגרום לאסונות – לפגוע באנשים, בעלי חיים וברכוש, ולכן אין לבצע את העבודה באופן עצמאי וחובה לפנות אל בעלי מקצוע שעוסקים בתחום, עברו הכשרה יסודית ומחזיקים באישורים הנחוצים לביצוע התקנת שלטים בגובה.

מעוניינים להתקין שלט בגובה? חברת "בסיס פתרונות בגובה" עומדת לשירותכם

במידה שאתם מעוניינים להתקין שלט בגובה לצורך פרסום העסק שלכם, פרסום תכנית טלוויזיה, העלאת מודעות בנוגע לנושא מסוים או פרסום לצורך מטרה אחרת, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו, חברת "בסיס פתרונות בגובה". החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה באמצעות סנפלינג, לרבות התקנת שלטים בגובה.

אנו מקפידים לבצע את העבודה באופן מקצועי, בטיחותי ומדויק, מחזיקים בכל הביטוחים והרישיונות ועובדים עם ציוד מתקדם ויעיל שמחזיק בתו תקן.

באמצעות עבודה בסנפלינג אנו יכולים לבצע את עבודת ההתקנה באופן יעיל, מהיר ובטיחותי, בלי לפגוע בשגרת חייהם של סובבים ובלי לייצר לכלוך ורעש מיותרים.

כמו כן, השימוש בשיטת הסנפלינג חוסך כספים, זאת משום ששימוש בשיטת הסנפלינג מקצר את זמן העבודה בהשוואה לשיטות עבודה אחרות ומשום ששיטת הסנפלינג הופכת את התהליך לקל ופשוט יותר.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלות נוספות או להזמין התקנה מקצועית מאתנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

 הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, להתקין לכם את השלטים באופן יסודי, מהיר ובטוח ולסייע לכם להגיע למטרות שלכם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן