שירות בגובה לגורדי שחקים

עבודה בגובה

גורדי שחקים הם אותם מבנים גבוהים במיוחד שנמצאים כמעט בכל עיר גדולה ומערבית אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. יש את מי שצופה על המבנים הגבוהים מרחוק, ויש את מי שנכנס לתוכם, עובד בקומה הכי גבוהה בבניין, או מקבל שירות במקום. לכן חשוב שהחלונות של גורדי השחקים יהיו נקיים ומבריקים. מבנים משופצים או מעוצבים/ מבנים מרשימים ונקיים – יותירו רושם מעולה על כל מבקר ויהוו חלק נעים למראה בנוף האורבאני. 

איזה שירותים לגורדי שחקים אפשר למצוא? 

מי ששוכר משרד או בית עסק בתוך בניין גבוה, או מנהל ומחזיק מבנה כזה: חייב להכיר מספר שירותים שנחשבים הכרחיים בתחזוקת גורדי שחקים. אז אילו שירותים כדאי להכיר? הנה רשימת הפתרונות אותם מציעה חברת 'בסיס עבודות בגובה': 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

עבודות בגובה בסנפלינג – שירות מרכזי שכולל בתוכו את כל הדרוש עבור מבנים גבוהים. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מבצעים כל פעולה בצורה הבטיחותית ביותר ובעזרת ציוד מקצועי כגון: רתמות בטיחות, מנופים, סלי הרמה, כלי עבודה, חומרי ניקוי מתאימים ועוד. 

ניקוי מבנים בגובה – המבנים שבהם אנו גרים או עובדים נוטים לצבור לכלוך כבד, אבק, שומן, צואת ציפורים וכולי. כדי לבצע ניקוי מקצועי ובטוח: יש לבחור אנשי מקצוע כמו של בסיס עבודות בגובה, אשר עובדים בשיא הבטיחות ובה בעת דואגים לנקות את המבנה בצורה מקצועית ויעילה. החלונות הנקיים נותרים מצוחצחים לחודשים רבים, זאת בשל החומרי הניקוי הייעודים שאנו משתמשים בהם. גם הקירות של הבניין מנוקים על ידי המקצוענים ומקנים מראה חדיש ומטופח למבנה. בין היתר, אנו נבצע חידוש קירות חיצוניים, השלמת אבנים וחיזוק אבנים בסכנת נפילה, כמו גם שיקום בטון בעת הצורך. 

תיקון קירות חיצוניים – קירות חיצוניים של מבנים מכול סוג, הופכים – בשל פגעי מזג האוויר והזמן שעובר – לרעועים וסדוקים. בכך מתחילים להיווצר סדקים על גבי הצבע ולאחר מכן על גבי הבטון: מה שיכול להוות סכנה של ממש! המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מאבחנים את התקלות ובאמצעות תכנית עבודה יעילה וחיונית: מתחילים בתיקון סדקים, שיפוץ בטון, איטום קירות חיצוניים, והכול – באמצאות עבודה בסנפלינג שנעשית על הצד הטוב ביותר. 

צביעת קירות של גורדי שחקים – מבנים גבוהים צבועים לעיתים בצבע לקירות שעם הזמן הולך ודוהה ואפילו מתקלף. כדי להחזיר את המצב לקדמותו ואף כדי לחדש ולשדרג את מראה המבנה: אנו נגיע למקום נתאים את גוון הצבע הדרוש ונצבע את הבניין ביעילות ובמקצועיות. 

איטום גגות – כל מבנה חייב איטום של הגג על מנת שהטמפרטורות שלו יישארו יציבות. כדי לאטום גגות בגובה אנו עושים את המירב תוך התאמת  סוג האיטום לגג, החל מזיפות גגות, עד לפריסה והתקנת יריעות בטומניות. 

חברת 'בסיס עבודות בגובה' תגיע לכל מבנה שדורש עבודה ותבצע עבודה בצורה בטוחה, ועל הצד היעיל והמקצועי ביותר. 

 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

צביעת בניין חיצוני

צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן