בסיס עבודות גובה

תקנות בטיחות לעבודות בגובה

תקנות בטיחות לעבודה בגובה
על פי המוסד לבטיחות וגהות עבודה בגובה חייבת להתבצע על פי התקנות ולפי כל החוקים והכללים של מדינת ישראל. תקנות אלה, נועדו לאכוף את השימוש בכול ההתקנים, הכללים והפקודות הנוגעות לעבודה בגבהים אשר נחשבת עבודה מסוכנת בהיעדר ציות להוראות ולתקנות. לכן יש לשים לב ולדאוג כי הקבלן/ המשפץ/האינסטלטור/ הבנאי/ ואנשי המקצוע: עובדים על פי התקנות. 

אבל מה צריך לדעת על התקנות והדרך לעבוד נכון ובטוח בגבהים? המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' שמים דגש על הדברים החשובים ביותר שחשוב לשים אליהם לב בזמן העבודה: 

מי שעובד בגובה חייב לזהות את האזור שבו מתבצעת העבודה ולהכיר אותו, בעוד שהעובדים חייבים לדעת מהו אזור סכנה. ע"פ ההנחיות, אזורים כאלה הם מבנים או אתרים בהם מתבצעת עבודות טיפוס או גלישה, כמו גם עבודות שדרושות אמצעי קשירה. אזורים שנחשבים אזור סכנה, הם שטחים או מבנים שיש עליהם אלמנטים שעלולים ליפול או גגות וגבהים שמהווים סכנה. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

אמצעי בטיחות

מלבד זיהוי האזורים והמבנים המסוכנים – חייבים המנהלים והעובדים לדעת כיצד עובדים בגובה ואיזה ציוד עבודה נחוץ. לכן חשוב לדאוג תמיד לנקודת עיגון שתתמוך ותגן על העובדים מפני נפילה. עוד חשוב כי יהיו בולמי נפילה מונחים בשטח העבודה ורכיבים שונים שמחברים את העובדים אל אמצעי בטיחות, כמו רשתות בטיחות שחייבות להיות מותקנות במקום. בין היתר, חייבים עובדים בגובה לעבוד עם רתמות בטיחות, נעלי עבודה, קסדה ולבוש מתאים. 

בלימת נפילה בגובה

כפי שרבים בוודאי משערים, עבודה בגובה מסוכנת בעיקר בשל החשש לנפילה. לצעירנו, התרחשו לא מעט תאונות בארץ ובעולם בהן עובדים נפלו מגובה רב. מה שהוביל למוות או לנכות. עבודה מוגנת היא כזאת המלווה בבולמים ננעלים והתקני בטיחות שימתחו או יכווצו את אמצעי הקשירה. הבולמים חייבת להיות משלבים במערכת צמ"א למניעת נפילה מגובה. 

עבודה ע"פ תקנות

על פי המוסד לבטיחות וגהות, כל מי שמבצע עבודות בגובה ועבודות גלישה מחויב לבצע את הפעולות רק לאחר קבלת תעודת הכשרה מתאימה. עובדים בגובה חייבים להיות מנהלים מקצועיים, מטפסים מורשים ומנוסים, גולשי בניין מקצועיים וכדומה. בין היתר חשוב שיהיה במקום מפקח עבודה, מנהלי ראשי ושאר עובדים שידאגו לאבטחת העבודה. 

 מדריך עבודה בגובה

כאשר אתם שוכרים עובדים או שוכרים חברה מקצועיות לעבודות בגובה – חברות ועובדים אשר יבצעו עבורכם כל משימה – החל מניקוי חלונות עד שיפוץ מבנים והתקנת אינסטלציה – יש לשים לב כי העובדים מוכשרים ומנוסים ויודעים לעבוד בגובה לאחר ששקדו וקראו את  'המדריך לעבודה בגובה' ועברו את כל הקורסים המתאימים. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' הם אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים אשר עובדים בשיא הבטיחות על מנת להגן על עצמם, על הסביבה ומי שנמצא באתר בו מתבצעות עבודות בגובה. 

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן