אילו תיקוני צנרת בגובה אנחנו יכולים לבצע עבורך?

אילו תיקוני צנרת בגובה אנחנו יכולים לבצע עבורך?

הצנרת במבנה שלכם חייבת להיות תקינה כל הזמן שכן מים זורמים, ביוב תקין, ניאגרה תקינה וכולי: כולם חשובים מאד לאיכות החיים המבנה. מים הם החיים, ובלעדיהם אנו נתייבש, נתלכלך ולא נוכל לקיים חיים תקינים. לכן חשוב לבצע תיקוני צנרת דחופים באופן מידי ובצורה הכי טובה שיש. חברת 'בסיס עבודות בגובה' מציעה תיקונים שונים אותם אנו מבצעים בצורה מקצועית ובאמצעות ציוד עבודה בגובה מהבטיחותיים ביותר שיש. בין היתר, הידע והמקצועיות שלנו מספקים עבודה יעילה, איכותית ואחראית. לכן חשוב לפנות אלינו כשיש לבצע תיקוני אינסטלציה וצנרות. 

אז מה נוכל לתקן עבורכם? הנה מספר שירותים עיקריים: 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

תיקוני אינסטלציה חיצונית

האינסטלציה החיצונית במבנה היא חלק חשוב שמזרים מים אל מקומות ייעודיים. הרעיון ביצירת מערך צנרות בגובה ומסביב לבניין הינו לנתב נוזלים אל מקומות ייעודים כך שלא יהין בעיות באיטום במבנה וכדי שהנוזלים לא יכבידו על גג המבנה ויגרמו לתקלות ואפילו לתאונות. אנו בבסיס עבודות בגובה מבצעים תיקונים שונים החל מתיקון מרזבים סתומים, עד להתקנת מרזבים, תיקון מחברים, החלפת צנרת בגובה וכולי. את העבודה אנו מבצעים על הצד הטוב ביותר תוך מתן הצעות מחיר נוחות וקבלת פתרונות מתאימים לסוג התקלות בבניין שלכם. 

עבודות איטום

מבנים ישנים עלולים עם השנים לסבול מבעיות איטום – מה שיוביל לרטיבות ולחות במבנה, לנזילות מים, ועם הזמן להתפוררות של הקירות ומעטפת הבניין. כדי למנוע את כל אלה כדאי להיעזר במומחים שלנו בעבודות בגובה. אנו נבצע איטום של מעטפת הבניין באמצעות חומרי איטום ויריעות בטומניות. התיקונים שלנו יבטיחו לכם ימים נעימים חמימים (בחורף) או קרירים (בקיץ) בבניין ובכל עונות השנה. ושהייה במבנה שאין בו תקלות ונזילות. 

החלפת מרזב חיצוני

מרזבים מטרתם לנתב מים ונוזלים מהגג אל מקומות ייעודיים כך שמי גשמים למשל לא יכבידו על המבנה ויגרמו חלילה לקריסה שלו. מרזבים מונעים בין היתר רטיבות, לחות ונזילות. המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים תיקון והחלפת מרזבים חיצוניים בעיקר לקראת החורף: עונה של קור וגשמים. החלפת מרזבים תקולים או התקנה מחודשת תנקז מים, לכלוך, רטיבות ושאר חומרים כמו עלים או אבק מהגג ותשאיר גג נקי שאין בו הצטברויות מסוכנות של מים. כך תוכלו להעלות משמעותית את ערך הנכס שלכם ואת איכות החיים במבנה. את המרזבים יש לתקן מידי כמה שנים ובזמן שקיימת התרופפות או תקלה בצינורות החשובים האלה. 

אנו בבסיס עבודות בגובה מבצעים את כל הפעולות והתיקונים באמצעות ציוד עבודה בגובה כמו סלי הרמה, ציוד סנפלינג, סולמות מיוחדים, פיגומים, רתמות וכולי. בין היתר אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר לביצוע כל העבודות בגובה כך שתוכלו להפיק מקסימום יעילות והגנה למבנה שלכם

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום חלונות בגובה

איטום חלונות בגובה

החלונות של המבנה שלנו הם הדבר החשוב ביותר שיש במבנה. חלון גדול ורחב מקנה אור ואוויר לאנשים ולבעלי החיים שנמצאים במבנה. החלונות יאווררו את המרחב

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן