חיזוק אריחים בניין מגורים – כיצד זה מתבצע?

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

האריחים שעוטפים את בניין המגורים שלנו/ את המבנה הפרטי או המבנה הציבורי נועדו לאפשר חיפוי נוסף והגנה על מעטפת המבנה. מלבד זאת, אריחים מעוצבים מטרתם לאפשר עיצוב ייחודי ולהקנות אופי למבנה כדי שהוא ישתלב נכון עם המרחב והסביבה שבה הוא נמצא. 

עם השנים וככל שהמבנה מתיישן, האריחים מתחילים להתפורר ליפול ולהתיישן, זאת משום שלמרות האיכות שמקנים חומרים חזקים כמו אבן, קרמיקה, שיש ועוד (חומרים מהם עשויי כל אריח) – עדיין קשה לחומרים כאלה להחזיק מעמד מול אתגרי הזמן, מול שחיקה של החומר, במקרים של מזג אוויר סוער, אקלים קיצוני וכולי. במקרים כאלה דרוש תיקון וחיזוק אריחים שבדרך כלל נעשה בגובה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מה צריך לדעת על תיקון אריחים במבנה? 

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מסבירים שעבודה כזאת חייבת להיעשות בשיא הזהירות והבטיחות תוך התאמת חומרים, התאמה של שיטת התיקון ודרך השלמת האריחים והכול ע"פ כל התקנות ובהתאם לתנאי הסביבה. 

המומחים שלנו מסבירים שסדקים, שברים ונפילה של אריחים קורית בשל נזקי הזמן, כמו גם במקרים של רופפות של האריח ואף במידה ונעשתה עבודה לא מקצועית בבנייה המקורית- לכן כשבוחרים במומחים יש לבחור בכאלה שיוכלו לספק שירות על הצד הטוב והיעיל ביותר.  

חשוב לדעת כי מטרתו של השיפוץ לספק בטחון מחוץ למבנה, להגן על הסביבה, לשפר את האיטום של המעטפת ולאפשר עיצוב שלם ונעים יותר לעין. בין היתר מי שמבצע את השיפוץ יוכל להעלות את ערכו של הנכס בקלות ובמחיר נוח – זאת במידה ורוצים למכור ברווח דירה או להשכיר את המבנה. 

כיצד מבצעים חיזוק אריחים?

חיזוק אריחים בגובה נעשה על ידי המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה. לחברה יש ציוד יעיל לביצוע השיפוץ כמו רתמות, ציוד סנפלינג, סלי הרמה, פיגומים בטוחים וכולי. בין היתר המומחים מגיעים עם כל מה שדרוש מבחינת חומרים כמו ברגים, דבקים, חוטי קשירה, ושאר חומרים וכלים. 

המומחים מחזקים את האריחים תוך סריקת האבנים שנשרו בעוד שסימון ונקישה על האריח עוזר לבחון את המצב ולבצע התאמת אריחים לשלמות המבנה. פעולת החיזוק והקיבוע של כל אבן נעשית באמצעות ברגים מנירוסטה אל חלד שמעגנים את האריחים למבנה. העבודה נעשית תוך חיזוק אבנים רופפות תוך שימוש במקדחים מיוחדים ושאר חומרים שמספקים קיבוע מושלם של האריחים למבנה לאורך שנים. 

מי שרוצה להתחיל בתהליך יכול לפנות אלינו כבר עכשיו! המומחים שלנו יגיעו לפני תחילת העבודה אל כל בניין, בית פרטי או מבנה משותף כדי לבחון ולאבחן את העבודה הנדרשת. לאחר מכן נספק הצעת מחיר הוגנת ואת פרטי העבודה. אנו נבצע התאמה של אריחים איכותיים ונספק תכנית עבודה שתועיל ותאפשר לכם לחיות במבנה תקין, נעים, בטוח ומעוצב.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן