רשתות נגד יונים – למה זה עוזר?

כולנו מכירים אותן, את הציפורים האלה החביבות האלה – אבל גם את אלה שיכולות להפר עד מאד את השלווה שלנו. יונים הן ציפורים מקסימות שנמצאות בכיכרות של ערים גדולות, והן קיימות עוד משחר ההיסטוריה. אבל כשהן מתנחלות במבנה מגורים, הדבר הופך לפחות נחמד ונעים.

יונים שנמצאות במרחב המגורים שלנו, משמע: בחדרי המדרגות, במרפסות, על אדן החלון, על הגגות ובכול מקום שנחשב אטרקטיבי עבורן – יהפכו למטרד אמיתי עם הזמן, בעוד שהן יטילו ביצים בקנים, ירעישו בכול שעות היממה, וגרוע מכול: ישאירו את צואתן במרחב המגורים ובחצרות. לכן חשוב לנטרל את התנחלות היונה במקום בו אתם גרים או עובדים. 

רשתות נגד יונים – השיטה הטובה והיעילה ביותר להרחקת יונים!

מי שרוצה למגר את תופעת היונים ממרחבים מסוגים שונים, כדאי שיבחר בהתקנת רשתות כשיטה העיקרית באמצעותה אפשר להבריח את הציפורים מהמקום. אחת השיטות להרחקת יונים שמציעה חברת בסיס עבודות בגובה – נעשית באמצעות התקנת רשתות להרחקת יונים על גבי מרפסות וחלונות במבנה. כיום רבים בוחרים השיטה הומאנית זאת שאינה פוגעת בבעלי חיים אבל כן יכולה להרחיק אותם מהמקום ביעילות. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כדי להפטר מיונים המתחבאות במסתרי כביסה, או בכול מקום בבניין: אפשר להיעזר ברשתות מיוחדות להרחקה. הרשתות מונעת מהיונים לקנן במקום. את הרשתות מתקינים היטב בכול מקום שבו מסתתרות היונים. רשת הרחקת יונים בעלת מרווחים קטנים ומתאימה לחללים בעלי חלל עומק כמו מסתורי כביסה, פטיו ובתוך מערכות מיזוג אוויר. 

האם אפשר לעשות זאת לבד?

אם אתם רוצים לרשת לבד את החלונות: תוכלו לעשות זאת במרחבים קטנים שאינם דורשים עלייה לגובה. זאת בשל הסכנה של טיפוס לו מקצועי אל מקומות גבוהים. עבור הרקחת יונים במקומות גבוהים – יש תמיד להיעזר באנשי המקצוע אשר מרחיקים יונים באמצעות סנפלינג, ציוד מקצועי, רשתות מתאימות וחזקות וכל מה שצריך כדי לאטום את המבנה מפני נזקים.

המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה, מומחים בעבודות בגבהים. אחד התחומים בהם עוסקים אנשי המקצוע של חברת בסיס – הוא הרחקת יונים בעיקר על ידי רשתות. ישנם מקרים בהם מתקינים המומחים דוקרנים שגם הם נועדו לבצע הרחקה. 

מה יש ביונה שכל כך מרתיע אנשים?

זה נכון, כבני אדם שחיים בסביבת הטבע אנו חייבים לכבד את כול יצורי הטבע ואת כל בעלי החיים ולנסות לחיות איתם בשלום. לכן קיימות שיטות מתחשבות והומאניות להרחקת יונים. חשוב לדעת כי הסיבה לרתיעה אינה נובעת מכך שהיונה אינה ציפור חביבה, אלא משום שהיא עלולה לגרום נזקים למרחב למכוניות ולחפצם בעיקר בשל צואתה.

מלבד זאת היונה יכולה להעביר מחלות לבני הבית ובעיקר לילדים, בעוד שהנוצות הרעש והנזקים הקטנים – כולם הופכים את היונה לבעל חיים שצריך להרחיק. לכן רבים פונים אל המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה – על מנת לנטרל את הקינון במקום. 

שיטות נוספות להרחקת יונים

דחליל – אם תרצו לנקוט בשיטות נוספות להרחקת הציפור תוכלו לבחור בדחליל שניתן להציב באדניות או בגינה. חשוב לדעת כי על פי רוב היונים ידעו עם הזמן לזהות את הדחליל כחפץ שלא פוגע בהן, לכן הם ימשיכו להגיע למקום. 

דוקרנים – דוקרנים הם סיבי מתכת צפופים שמתקינים על אדן החלון והם נועדו על מנת להרחיק את היונה שתידקר מעט, אבל תמשיך לעוף מהמקום בו הם מותקנים. 

פיזור חומר מרתיע – בחנויות לצורכי בנייה תמצאו חומרים שנועדו להרתיע את היונים. וודאו כי החומרים אינם רעילים. 

מכשיר אולטרסוני להרחקת יונים  – מי שירצה יוכל לרכוש מכשיר אולטרסוני שמשמיע צלילים בתדרים שמרחיקים יונים. מכשירים כאלה הומניים, אינם פוגעים ביונים ולא מזיקים לבני אדם או לסביבה. 

רשתות ודוקרנים להרחקת יונים – רק אצל המקצוענים

אם יש לכם בעיה של יונים באזור המגורים שלכם, חשוב שתטפלו בבעיה כמה שיותר מהר  על מנת למנוע נזק למרחב בו אתם גרים. המומחים של בסיס עבודות בגובה – יגיעו למקום, יטפסו לגבהים בבטיחות ויתקינו רשתות או דוקרנים בצורה בטיחותית. באמצעות המומחים של חברת בסיס – רבים חיים את חייהם בשלווה ללא נזקים, מחלות או רעש שגורמות אותן ציפורים חביבות. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן