שיקום בטון בסנפלינג – הזנחת הבטון בבניין, מסוכנת!

שיקום בטון

שיקום ביטון בקירות חיצוניים היא פעולה שחשוב לבצע, בעיקר כאשר המבנים ישנים. בנייה מסורתית, נחשבת שיטת הבנייה החזקה ביותר שיש כיום, בעוד שהיא כבר – מזה עשורים -מאפשרת מגורים ושהייה במבנים בטוחים. מבנה בטוח הוא כזה שאין בבטון שלו סדקים שנגרמים בשל בלאי טבעי, בעוד שגם תזוזת האדמה יכולה להוביל אל סדקים ונימים בבטון ובכך חשיפה למים ורוח. מי שיתמהמה בתיקון הבטון ושיקום הקירות – יכול לסבול ממבנה באיכות ירודה שאינו אטום נגד מים, קור לחות או חום כבד. עם השנים וככול שהמבנה יוזנח – כך יסבלו הדיירים גם מסדקים ושברים של המבנה – מה שעלול להיות מסוכן במיוחד!

מדוע חשוב לשקם קירות?

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

הקירות של הבית שלנו, אשר עשויים מבטון ומחומרי איטום, מהווים היסודות של המבנה שמגנים עליו מפני חום, קור לחות, ורעש. כאשר הבטון של הקירות אינו אטום/ תקול/ שבור וסדוק – מתחילות נזילות במבנה, כמו גם סדקים בבטון, ולאחר מכן מתחילה באופן הדרגתי התדרדרות של איכות המבנה. במבנים ישנים – האסתטיקה של המבנה לא תהיה קיימת, במידה ותחול הזנחה של המבנה. מי שיזניח יסבול ממבנה שערכו ירוד, דירה או בית שלא נעים לגור בו, נזילות ורטיבות, ועם הזמן גם עובש מסוכן ולבסוף התפוררות של המבנה. לכן חשוב לבצע שיקום בטון בסנפלינג.

אז כיצד נמנעים מסכנה?

במקרים של בטון סדוק, שבור וכזה שנוצרו בו נימים – חשוב ליצור קשר עם המומחים של בסיס עבודות בגובה. המומחים שלנו יבדקו את יסודות הברזל הפנימי בקירות החיצוניים ובמבנה עצמו, ויספקו לכם מידע אודות המצב המכני שלהם. אנו נפעל באמצעות חומרי איום מיוחדים לברזל ובאמצעות קישור החומרים לבטון – על מנת לחזק את הקירות החיצוניים של המבנה. לאחר מכן נבצע פעולות שונות כמו טייח, שפכטל, צביעת המבנה בצבע אוטם וביצוע שליכט אקרילי בהתאמה למבנה ולחומרים ממנו הוא עשוי.

הדרך בה מתבצע שיקום בטון

אחת הדרכים היעילות לבצע שיקום של בטון, היא עבודה בגובה, משמע: שיקום בטון על ידי סנפלינג וציוד הרמה מקצועי. המומחים של בסיס עבודות בגובה מציעים מגוון פתרונות עבור עבודות איטום יעילות, בעוד שאנו עובדים עם סלי הרמה בטוחים, אנו מציבים פיגומים על המנה בעת הצורך, עובדים עם רתמות סנפלינג בטוחות, בעוד שמי שבמצע את העבודה הם אנשי המקצוע שלנו המיומנים בעבודה בגובה.

כיום כול עבודה שעולה על גובה של 2 מטרים – נחשבת עבודה בגובה. לכן יש לבחור רק באנשי מקצוע מומחים כמו אלה של בסיס שיקום בטון בגובה.

מדוע כדאי לבחור בבסיס עבודות בגובה לעבודה?

בזמן שאתם בוחרים באנשי המקצוע שלנו עבור ביצוע שיקום בטון בסנפלינג, אתם נהנים ממספר יתרונות בולטים, כגון:

עבודה בטוחה בגובה – המומחים שלנו עובדים בבטיחות ושמים דגש על שימוש בציוד יעיל ובטוח כמו רתמות סנפלינג, סלי הרמה, פיגומים, מנופים ועוד.

ייעוץ, אבחנה והצעת מחיר הגונה  – אנו נגיע למבנה ונאבחן אותו ורק לאחר מכן נספק הצעת מחיר. הצעות המחיר שלנו מטרתן לאפשר לרבים לשפץ את המבנה שבבעלותם בעלויות נוחות.

יעילות – אנו עובדים במקסימום יעילות בעוד שהעבודה לא תמשך שעות ארוכות וימים רבים. המומחים של בסיס עבודות בגובה – מאמינים כי באמצעות מקצועיות, ציוד בטיחותי, וחומרי איכות: ניתן לבצע עבודה מעולה.

ביטוח – כול העובדים שלנו מבוטחים בביטוח תאונות אישיות, לכן העבודה מתבצעת תמיד באופן המקצועי והבטוח ביותר, ללא סכנות לעובדים, לדיירים ולסביבה.

חומרי איכות – בזמן העבודה, נשתמש בחומרי איכות לאיטום בטון ושיקום מבנים, כמו צבעי אקריליק איכותיים, שליכט וטיח טובים, כלים מקצועיים, חומרי איטום בהתאמה אישית וכדומה.

לסיכום, אם המבנה שלכם ישן ותקול, אם הקירות סדוקים ומתפוררים, ובמידה ויש סדקים בבטון שברים ותקלות – אנו נגיע למקום, נאבחן את הנזקים, נבנה במהירות תכנית עבודה ונצא לדרך על מנת לחזק, לאטום, לטפח ולשקם את המבנה בו אתם שוהים. בכך אפשר לחיות במקום נעים ובטוח, כמו גם להעלות את ערך המבנה עבור השכרה או מכירה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן