רשתות להרחקת יונים

כל מי שחווה את החוויה המפוקפקת של קיני יונים רועשות מבעד לחלון ביתו, יודע, בוודאי, באיזה מפגע מדובר – הן מבחינת הרעש והן מבחינת הלכלוך, הריחות והזוהמה. כל מי שחווה זאת וניסה להתמודד עם כוחן של היונים באופן עצמאי, גילה כמה הדבר מסובך ואיך ליונים נטייה לשוב למקום אליו הורגלו. אז מה עושים? בשלוש מילים – רשתות להרחקת יונים.

רשתות להרחקת יונים

מה זה רשתות להרחקת יונים?

רשתות להרחקת יונים הן מתקן אשר מהווה מחסום בלתי עביר ליונים ושאר בעלי הכנף באשר הם. ניתן לחלק את רשתות היונים לשניים: רשתות שקופות העשויות חוטי ניילון ואשר מיועדות למקומות כמו מסתורי כביסה, מערכות מיזוג אוויר, פטיו ועוד; ורשתות אבן, עשויות פוליאתילן ונחשבות למבוקשות יותר ומעט יקרות יותר.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חשוב להדגיש: הרשתות אינן פוגעות בציפורים למיניהן, אלא רק מרחיקות אותן מהמקום בו הותקנה הרשת. הרשת מתחברת לכבל היקפי מתוח עשוי מתכת, המחובר לקיר באמצעות קיבוע. הכבל נמתח באמצעות בורג אל חלד ייחודי. הרשת אינה בולטת לעין ולא פוגעת במראה החלון, מסתור הכביסה או הסביבה בה הותקנה.

רשת להרחקת יונים נהנית מהאפשרויות השונות להתקנה, כך שניתן להרחיק יונים באופן אנכי או אופקי, במקומות קטנים או גדולים וכו'. הרשת עמידה בפני מים, נזקי שמש, אבק ולכלוך. לא בכדי היא נחשבת לפתרון היעיל ביותר לטווח הזמן הארוך, ללא פגיעה ביונים עצמן.

עלות רשת הרחקת יונים נעה לרוב בין 25 ל-40 שקלים למטר רץ. אמנם ניתן לרכוש את הרשת באופן עצמאי ולבצע את העבודה בכוחות עצמכם, אבל למען בטיחותכם, אם אין לכם את הידע והציוד הבטיחותי הנדרשים לכך, אנא הימנעו מלעשות זאת! כמה מאות שקלים לאנשי מקצוע לא שווים את החיים שלכם.

מי מבצע התקנת רשתות להרחקת יונים?

ההתקנה אינה מסובכת במרבית המקרים, אך דורשת איש מקצוע מיומן ומנוסה, כשבבניינים גבוהים במיוחד ובמקרים בהם התקנה סטנדרטית בלתי אפשרית מסיבות שונות, נדרשת עבודה באמצעות סנפלינג. עבודה כזו חשוב במיוחד לבצע אצל חברה מוסמכת, בעלת ציוד מתאים וניסיון בעבודות גובה.

מה לבדוק לפני שמזמינים חברה לביצוע הרחקת יונים?

בישראל פועלות מספר חברות לעבודה בגבהים. לפני הזמנת עבודה, חשוב במיוחד לוודא שברשות החברה כל האישורים, התעודות והמסמכים המעידים על זכות החברה לעבוד בגובה. בררו עם נציגי החברה לגבי הניסיון שלהם בתחום עבודה זה, תארו באופן כללי את העבודה הנדרשת והסביבה בה היא תיעשה, וקבעו פגישת תאום, בה יתרשמו נציגי החברה מהאתגר העומד לפניהם. זמן ההתקנה לרוב הינו בין שעתיים ל-4 שעות.

על חברת "בסיס" כבר שמעתם?

חברת "בסיס" היא מהחברות המובילות בישראל בתחום העבודה בגובה. עשרות סוגי עבודות, לרבות התקנת רשתות להרחקת יונים, בוצעו על ידי עובדי החברה המנוסים לאורך השנים. רוצים ראש שקט? הרימו טלפון לחבר'ה של "בסיס". באחריות.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן