תיקון מרזבים חיצוניים אחרי הסופות, חשוב לוודא את תקינות אלמנטים במבנה

לא כדאי להזניח אותו - מרזב, וחשיבותו

המרזבים שנמצאים על גג המבנה, מטרתם לאפשר הובלה של מי גשם שמצטברים על גג – היישר אל המקום בו הם יתנקזו.

החשיבות של מרזב תקין היא במעלה ראשונה! משום שמרזב שאינו תקין: לא מעביר באופן רציף את המים מהגג אל הקרקע, או אל מקום בו המים מנוקזים. מה שעלול להוביל לעומס על גבי גג המבנה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

לאחר סופות גשמים רציניות, מומלץ לבצע החלפת מרזבים או תיקון מרזבים קיימים, זאת באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובה. אבל מה צריך לדעת על המרזב שעל המבנה? וכיצד מתקינים או משפצים אותו? כל המידע בהמשך.

כל מבנה שקיים 5 שנים ויותר, זקוק לשיפוץ ולמספר תיקונים, בעוד שחלק מהשיפוצים נערכים באמצעות עבודה בגובה.

עבודה כזאת נעשית רק על ידי אנשי מקצוע מומחים שיודעים כיצד לשמור על בטיחות בזמן שהם מטפסים ונמצאים על גבי המבנה. מומחים בתחום ידעו כיצד לבצע את העבודה והתיקונים ביעילות, ללא תקלות.

תיקון מרזבים בגובה

אחת העבודות השכיחות במבנים ישנים או בכאלה שעברו סופת גשמים אחת או שתיים: היא תיקון והחלפת מרזבים.

המומחים של בסיס עבודות בגובה, מספקים אבחון ובדיקת המרזבים ולאחר מכן ביצוע תיקונים או התקנה מחודשת של אותם אלמנטים מובילים.

זאת על מנת שיובילו בצורה היעילה ביותר את המים המצטברים על גבי הגג, היישר אל ניקוז ייעודי.

סכנה של מי גשם על גג מבנה

חשוב להבין כי מים שאינם מנוקזים בצורה יעילה מן הגג, יכולים לגרום לקריסה של הגג. לכן חשוב תמיד לוודא כי המרזב תקין.

התיישנות של חומרים, התפרקות של צינורות ומחברים, נזילות הצפות ורטיבות – כולם יכולים להוביל לקריסה של הגג.

לכן בדיקה שתתבצע על ידי אנשי המקצוע שלנו, תספק אבחון מידיי כמו גם תיקון יעיל ואיכותי של המרזבים.

במידה והאלמנטים התכלו או התיישנו – יחליפו המומחים שלנו את המרזב הישן בחדש, ויספקו עבודה מקצועית ובטוחה. אנו מספקים התקנת מרזבים חיצוניים, בעת שאנו מבצעים את העבודה או את התיקון, בהתאמה לסוג המבנה ולצרכי האקלים שבאזור.

הדרך לשמור על גג תקין

מבנים מישראל מכילים גגות מסוגים שונים. בישראל יש מבנים עם גגות שטוחים, ישנם גגות עם שיפוע, גגות בטון או רעפים, ומבנים מסוגים שונים – החל מכאלה שבנויים בבנייה קלאסית מבטון, עד למבנים בבנייה קלה או כאלה שעשויים מעץ.

בכל מקרה, אנו בבסיס עבודות בגובה – נתאים את שיטת הניקוז של המים מן הגג אל הקרקע, או אל מיכל מחזור מים, בהתאם לצרכים של המבנה.

אנו נציב במקום אביזרי בטיחות ואביזרים לעבודה בגובה, כמו סלי הרמה, מנופים, פיגומים, ורתמות בטיחות, זאת כדי לבצע בשיא היעילות את העבודה או את התיקון הדרוש. אנשי המקצוע שלנו יבצעו התאמה של סוג המרזב בהתאם לסוג הגג ובהתאם לצרכים שלכם. אם תרצו – נוכל לשדרג את המבנה ולהתקין אלמנטים יעילים למחזור מי גשם – דבר שיטיב מאד עם הסביבה.

איך מתקינים מרזבים?

בכול הנוגע לדרך בה מבצעים תיקון או התקנה של מרזבים: חשוב לדעת כי רק מומחים בעבודות בגובה יכולים לבצע את העבודה. לכן יש ליצור קשר עם היועצים של חברת בסיס עבודות בגובה, לייעוץ והתאמה של סוג העבודה, למבנה.

בזמן התקנת המרזב, אנו מאבטחים את המקום ואת המבנה כדי למנוע תאונות כמו נפילות או פציעות, כמו גם כדי למנוע נפילת אלמנטים או ציוד מטה מן הגג.

לפני תחילת העבודה מבצעים המומחים אבחון של הגג, של המרזב ושל תנועת המים מן הגג אל הקרקע. במידה והתגלו בעיות – מתחילים המומחים בתכנון התיקון או ההתקנה.

בעת התכנון, בוחרים המומחים את החומרים הטובים ביותר לשיקום הגג, כמו גם להתאמה של מרזבים וצינורות הובלה אל המרכיבים של המבנה, תוך התאמת החומר ממנו יהיו עשויים הצינורות, אל האקלים השורר במקום. בכך אפשר להתקין או לתקן מרזבים באופן מקצועי ובטוח.

שירותים נוספים של חברת בסיס עבודות בגובה

חברתינו מציעה ללקוחות מגוון עבודות והתקנות בגובה, החל מהתקנת מרזבים עד שיקום מבנים, ניקוי חלונות, איטום מבנים, הרחקת יונים, תיקוני אינסטלציה ועוד.

בכך אפשר להנות מכול השיפוצים והתיקונים במקום אחד, תוך קבלת אחריות לזמן ארוך וייעוץ חינם לפני התחלת העבודה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

קרא עוד »
שיקום מבנים בחיפה

שיקום מבנים בחיפה

העיר חיפה היא כזאת אשר התפתחה מאוד בשנים האחרונות ויש בה לא מעט מבני מגורים, כבישים חדשים וגשרים, מבני תעשיה, משרדים, עסקים ומרכזים מסחריים ושאר

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן