עבודה בגובה לא לבעלי לב חלש

עבודה בגובה לא לבעלי לב חלש

עבודה בגובה היא כזאת שחייבת להתבצע רק על ידי המומחים. מי שעובד על מבנה גבוה, או באמצעות מנוף, פיגומים, או נמצא על גגות או בכול מרחב אחר – חייב לדעת כיצד נזהרים בזמן העבודה וכיצד ממגנים את הגוף ואת הסביבה מתאונות.

לצערנו, לא חסרים הדיווחים אודות תאונות עבודה שקרו מנפילה מה שמוביל לאסונות כבדים. לכן את הפעולות שקורות בשחקים, מבצעים רק המומחים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בסיס עבודות בגובה – מנוסים, זהירים ויעילים

מי שמחפש אחר מומחים בעבודה באזורים שנחשבים גבוהים ומסוכנים – יכול לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה.

לנו צוותים מיומנים של עובדים שמכירים את חוקי המקצוע, יודעים כיצד עובדים עם ציוד סנפלינג וציוד הרמה מיוחד.

הצוותים שלנו נעזרים בכול אמצעי הבטיחות הנדרשים, כמו גם שהעבודה מתבצעת באמצעות ציוד בטיחות מקצועי בתוספת תכנון זהיר, יעיל ואפקטיבי.

בנוסף לכך, מבצעים המומחים שלנו את העבודה הדרושה עם כלים מיוחדים כמו: סלי הרמה, מנופים, ציוד סנפלינג, חומרים מתאימים, יתדות, מערבלי בטון, חומרי הדבקה ייחודיים ושאר מוצרים וציוד מתקדם שנועדו עבור המטלות הספציפיות הדרושות במבנים ומרחבים שונים. 

מה קורה כאשר לא נזהרים?  

זה נכון, עבודות שונות שדורשות צוותי מומחים בתחום הבנייה והשיפוצים, אינן זולות ויש צורך בהתארגנות כלכלית לפני הזמנת שיפוץ, תיקון, הקמה או כל פעולה אחרת.

מי שיבחר לבצע את העבודות באופן עצמאי – ואין לו ניסיון בעבודה בגובה – מסכן מאד את עצמו ואת הסביבה!

עבודה ללא ניסיון, ללא ציוד בטיחות, מבלי להכיר את המכשולים ואת הסכנות – תוביל במקרים רבים לתאונות.

תאונות כאלה ייגמרו בפציעות קשות של מי שנחבל או נפל, ובמקרים קשים גם לנכות ולמוות!

מלבד זאת, מי שלא מבצע תהליכים במקצועיות, מסכן גם את הסביבה שלו. לכן חשוב להכיר ולבצע את התהליכים באופן מדויק ובטוח. 

איזה עבודות מתבצעות בגובה?

בעולם הבנייה והשיפוצים יש לא מעט משימות שעליהן להתבצע בגובה. בין המשימות תמצאו:

  • תיקון מרזבים – המרזבים שמעבירים מים מהגג אל מקום ייעודי, מורידים עומס מהגג ומבטיחים את המבנה. במידה והם תקולים, יש להחליפם. 
  • איטום גגות – גג שאינו אטום, לא יספק את הקרירות של המבנה הדרושה בקיץ או את החמימות והאיטום בחורף. המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים איטום גגות בצורה בטוחה. 
  • שיפוץ מבנים – שיפוץ מבנים שזקוקים לסיוד, איטום סדקים בבטון ובקירות, החלפת אריחים וכדומה הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו. אנו נשפץ מבנים בגובה ונעשה זאת ביעילות ובבטיחות. 
  • חידוש משטחי בטון – בטון הוא חומר החזק ביותר בבנייה. עם זאת כשהוא מתיישן הוא נסדק. כדי לאטום משטחים פנו אלינו, ואנו נספק הצעת מחיר נוחה. 
  • ניקוי חלונות בסנפלינג – גורדי שחקים ומבנים גבוהים (אפילו פרטיים) חייבים חלונות נקיים ונוצצים. כדי לנקות חלונות גבוהים: נבצע ניקוי חלונות בסנפלינג שיחזיק מעמד לאורך זמן. 

לסיכום, אנו בבסיס עבודות בגובה, נבצע כל משימה שדורשת מעלה אל השחקים, החל מעבודות אינסטלציה עד תיקון אריחים, ניקוי מבנים בלחץ מים ושאר משימות שדורשות ניסיון וזהירות.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

הרחקת יונים

הרחקת יונים

רבים מייחסים ליונים משמעות סמלית של שלום ונופך רומנטי עד אותו השלב בו היונים מתחילות להתגודד במסתרי הכביסה, במרפסות ועל הגגות שלהם. בשלב הראשוני רוב

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן