ניקוי חלונות גבוהים

אם עד לפני שני עשורים שירות ניקוי חלונות בגובה היה רלוונטי בעיקר לבנייני משרדיים גבוהים, כיום עם מהפכת גורדי השחקים המשמשים לדיור, קיימת דרישה רבה לשירות זה גם בקרב המגזר הפרטי. מדוע זקוקים לניקוי חלונות בבניינים גבוהים וכיצד הניקוי מתבצע? כל המידע בכתבה זאת.

ניקוי חלונות בבניינים גבוהים – פעולה חיונית

אין עוררין על כך שנדרשת פעולת ניקוי חלונות בבתים פרטיים ובעסקים וזאת מההיבט הבריאותי והאסתטי.
מראה הבניין מייצג במידה רבה את העסק ואת דאגת הדיירים לתחזוקה ולמראה הבניין שלהם ולכן חשיבותו רבה. לאחר שסיכמנו שניקוי חלונות גבוהים מפני אבק, שומן ולכלוך הינו דבר חיוני, חשוב להבין כיצד ניתן לבצע פעולה זו. שכן, ככל שבניין גבוה יותר כך נדרשות פעולות מורכבות יותר על מנת להגיע אל הקומות הגבוהות של הבניין ולנקות את החלונות, פעולות מורכבות ויקרות.

אחת מהשיטות החסכוניות והיעילות ביותר לניקוי של חלונות גבוהים בבית פרטי ובבניינים גבוהים הינה שיטת ניקוי בסנפלינג.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

ניקוי חלונות גבוהים | ניקוי חלונות בבניינים

ניקוי חלונות גבוהים 

כאשר מדברים על שירות 'ניקוי חלונות בבניינים גבוהים' יש שתי אפשרויות. הראשונה היא ניקוי של חלונות גבוהים, כלומר ניקוי של חלונות מסוג 'בלגי' אשר ידועים כחלונות גבוהים וצרים ואילו האפשרות השנייה היא ניקוי חלונות בבניינים גבוהים.

במקרה של חלונות בלגיים, נדרשת עזרה של חברה מקצועית, גם כאשר מדובר על בניינים בני 3-4 ו- 5 קומות וזאת משום שקיים קושי רב בניקוי חלונות בלגיים בצד מעטפת הבניין.

בכל הקשור אל בניינים גבוהים (רבי קומות וגורדי שחקים) הדרך היחידה לנקות את חלונות חיצוניים היא באמצעות השכרת שירותיה של חברה מקצועית שמעסיקה אנשי מקצוע שעברו הכשרות בתחום ניקוי חלונות בבניינים גבוהים ועבודות בגובה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך >>

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג

ניקוי חלונות חיצוניים חייב להעשות אך ורק על ידי חברה שמומחית בעבודות בגובה. נכון להיום אחת השיטות החסכוניות והמקצועיות ביותר לניקוי בגובה היא שיטת הסנפלינג. חברת 'בסיס – פתרונות גובה בסנפלינג' מעסיקים צוות מנקים מקצועי שעברו הכשרה מיוחדת לעבודה בגובה ומחזיקים באישור המתאים לעבודות ניקוי חלונות חיצוניים

כאן המנקים, יגלשו בחבלי סנפלינג מיוחדים ויגיעו לכל מקום בבניין, כולל חלונות זוויתיים אליהם קשה להגיע.

מנקי הסנפלינג משתמשים בסבונית ומגב, מסבנים את החלון, מנגבים אותו באמצעות המגב באופן אחיד עד שמקבלים תוצאה של חלון מבריק באופן אחיד והכי חשוב, ללא אבנית על החלון (שנוצרת כאשר מים מתייבשים על החלון).

לסיכום, עבודת ניקוי חלונות גבוהים היא עבודה המיועדת אך ורק למקצוענים. אם גם אתם מעוניינים בחלונות מבריקים וללא אבנית חשוב שתבחרו חברה בעלת ניסיון רב בתחום, חברה שמוודא שכל העובדים שבה יעברו את ההכשרה המתאימה, חברה שמבטיחה את הציוד הטוב ביותר, הרישיונות, המקצוענות ורמת השירות הטובה ביותר. חברת בסיס, חברה בעלת מוניטין מוצלח וניסיון רב בתחום ניקוי חלונות חיצוניים בגובה מבטיחה לכם עבודה מקצועית, מהירה וחסכונית.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

סילוק יונים בגובה

סילוק והרחקת יונים בעלי כנף כמו יונים מחפשות מקום לקנן בו. במקרים רבים הן מוצאות מקומות כמו מרפסות או מסתורי כביסה לקינון. המקומות החמימים המועדפים

קרא עוד »

חיזוק אריחים במבנים

חיזוק אריחים במבנים הוא שירות המוצע על ידי חברות בעלות מומחיות בתחום עבודות גובה בסנפלינג. טרם השכרת שירותיה של חברה לביצוע חיזוק אריחים במעטפת המבנה,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן