בסיס עבודות גובה

ניקוי חלונות גבוהים

אם עד לפני שני עשורים שירות ניקוי חלונות גבוהים היה רלוונטי בעיקר לבנייני משרדיים גבוהים, כיום עם מהפכת גורדי השחקים המשמשים לדיור, קיימת דרישה רבה לשירות זה גם בקרב המגזר הפרטי.

מדוע זקוקים לשירות ניקוי חלונות בבניינים גבוהים ואיך מנקים חלונות גבוהים כל המידע בכתבה זאת.

ניקוי חלונות בבניינים גבוהים – פעולה חיונית לניקוי חלונות

אין עוררין על כך שנדרשת פעולת ניקוי חלונות בבית פריטי או ניקוי חלונות למשרדים ולעסקים וזאת מההיבט הבריאותי והאסתטי.
מראה הבניין מייצג במידה רבה את העסק ואת דאגת הדיירים לתחזוקה ולמראה הבניין שלהם ולכן חשיבותו של נקיון חלונות רבה.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

לאחר שסיכמנו שתהליך ניקוי חלונות גבוהים מפני אבק, שומן ולכלוך הינו דבר חיוני, חשוב להבין כיצד ניתן לבצע פעולה זו.

ככל שבניין גבוה יותר כך נדרשות פעולות מורכבות יותר על מנת להגיע אל הקומות הגבוהות של הבניין ולנקות את החלונות, פעולות מורכבות ויקרות.

אחת מהשיטות החסכוניות והיעילות ביותר של ניקוי החלונות בבית פרטי ובבניינים גבוהים הינה שיטת ניקוי בסנפלינג.

איך מנקים חלונות גבוהים

ניקוי חלונות גבוהים  בשיטת מתקדמות 

כאשר מדברים על שירות 'ניקוי חלונות בבניינים גבוהים' יש שתי אפשרויות. הראשונה היא ניקוי של חלונות גבוהים, כלומר ניקוי חלונות בגובה מסוג 'בלגי' אשר ידועים כחלונות גבוהים וצרים ואילו האפשרות השנייה היא ניקוי חלונות בבניינים גבוהים.

במקרה של חלונות בלגיים, נדרשת עזרה של חברה מקצועית, גם כאשר מדובר על בניינים בני 3-4 ו- 5 קומות וזאת משום שקיים קושי רב בניקוי חלונות בלגיים בצד מעטפת הבניין.

בכל הקשור אל בניינים גבוהים (רבי קומות וגורדי שחקים) הדרך היחידה לנקות את חלונות חיצוניים היא באמצעות השכרת שירותיה של חברה מקצועית שמעסיקה אנשי מקצוע שעברו הכשרות בתחום ניקוי חלונות בבניינים גבוהים ועבודות בגובה.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך >>

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג

ניקיון חלונות חיצוניים חייב להיעשות אך ורק על ידי חברה שמומחית בעבודות ניקוי חלונות בגובה. נכון להיום אחת השיטות החסכוניות והמקצועיות ביותר לניקוי בגובה היא שיטת הסנפלינג – ניקוי חלונות בסנפלינג.

חברת 'בסיס – פתרונות גובה' מעסיקים צוות מנקים מקצועי שעברו הכשרה מיוחדת של ניקוי חלונות בגובה לעבודה בגובה ומחזיקים באישור המתאים לעבודות ניקוי חלונות בסנפלינג .

לניקוי חלונות בגובה יש יתרון ברור שבו המנקים, יגלשו בחבלי סנפלינג מיוחדים ויגיעו לכל מקום בבניין, כולל חלונות זוויתיים אליהם קשה להגיע. מנקי הסנפלינג משתמשים בסבונית ומגב, מסבנים את החלון, מנגבים אותו באמצעות המגב באופן אחיד עד שמקבלים תוצאה של חלון מבריק באופן אחיד והכי חשוב, ללא אבנית על החלון (שנוצרת כאשר מים מתייבשים על החלון).

לסיכום, עבודת ניקוי חלונות חיצוני בגובה היא עבודה המיועדת אך ורק למקצוענים. אם גם אתם מעוניינים בחלונות מבריקים וללא אבנית חשוב שתבחרו חברה בעלת ניסיון רב בתחום, חברה שמוודא שכל העובדים שבה יעברו את ההכשרה המתאימה, חברה שמבטיחה את הציוד הטוב ביותר, הרישיונות, המקצוענות ורמת השירות הטובה ביותר.


חברת בסיס חברה לניקוי חלונות, חברה בעלת מוניטין מוצלח וניסיון רב בתחום של ניקוי חלונות חיצוניים בגובה מבטיחה לכם עבודה מקצועית, מהירה וחסכונית.

לקבלת הצעת מחיר על משתלמת על ניקוי חלונות בבניינים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון שמספרו 053-3325272

חברה לניקוי חלונות - ניקוי חלונות גבוהים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיקום ושיפוץ מבנים חיצוני

שיקום מבנים

שיקום מבנים הפכו חשובים יותר ויותר בתקופה האחרונה, לא רק מנקודת מבט אסתטית אלא גם בשל השפעתו החיובית על הסביבה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן