איך בוחרים חברה לאיטום בניינים משותפים?

איך בוחרים חברה לאיטום בניינים משותפים?

איטום המבנה שבו אתם גרים חשוב מאד לאיכות החיים שלכם. מבנים פרטיים, בניינים משותפים, בתים פרטיים וכולי – כולם חייבים להיות אטומים כדי לאפשר חיים נוחים במרחב, הגנה מפני רטיבות או נזילות, הגנה מפני דליפות או סדקים בקירות, כמו גם שאיטום נכון ימנע כניסת קור או חום לוהט, תהודה ורעש. כיום יש לא מעט חברות המציעות שיפוץ מבנים ואיטום בניינים משותפים. אבל כיצד בוחרים את הטובים מכול? הנה כמה טיפים מהמומחים באיטום של בסיס עבודות בגובה: 

ניסיון והמלצות

כאשר אתם מחפשים אחר מומחים באיטום מבנים חפשו אחר חברה גדולה כמו בסיס עבודות בגובה, אשר יש לה ניסיון והמלצות. כיום אפשר למצוא בעלי מקצוע דרך אתר לדירוג בעלי מקצוע או אתרים שונים אשר מספקים המלצות וחוות דעת על בעלי מקצוע. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בין היתר אפשר למצוא המלצות באתר שלנו או לחפש אחר מומחים בעלי ניסיון בפורומים וקבוצות ברשתות החברתיות. אם מישהו במבנה לידכם ביצע שיפוץ שמוצא חן בעינכם, נסו להבין מי המומחה שביצע עבורו את העבודה. לעיתים קרובות יהיה מדובר במומחים שלנו 😊 . 

מקצועיות

חשוב לשים דגש על מקצועיות. האנשים שיעלו על המבנה, יטפסו על הקירות החיצוניים, ימרחו חומרים להכנת המרחב לאיטום, יתקינו יריעות בטומניות ויספקו את המקסימום לאיטום הבניין: חייבים להיות מקצועיים! המומחים של בסיס עבודות בגובה יודעים לבצע איתר נזילות, איתור סדקים, איתור תקלות ושאר בעיות שחשוב לתקן ולשפץ. כך למשל,  מלבד איטום גגות, אנו מבצעים גם החלפה ותיקון מרזבים, במידה ומתגלה מרזב מקולקל. 

יכולת עבודה בגובה

מכיוון שמרבית עבודות האיטום נעשות בגובה, חשוב לבחור מומחים שיודעים כיצד לטפס בגבהים ללא סיכון עצמי וללא פגיעה או סיכון של הסביבה. חשוב לבחור מומחים אשר משתמשים באביזרי בטיחות כמו סולמות מקצועיים, סלי הרמה בטוחים, רתמות סנפלינג, פיגומים יציבים ושאר ציוד וכלים לעבודה בגובה. שימו לב שהמומחים עובדים עם חומרים וכלי עבודה נכונים. אנו בבסיס עבודות בגובה משתמשים בציוד בטיחות מתקדם ובכלים וחומרי עבודה מקצועיים ואיכותיים. 

ייעוץ והכוונה

כשאתם בוחרים בעלי מקצוע לשיפוץ הבית חשוב לבחור מומחים שיוכלו לייעץ לכם ולהכווין אתכם לבחירות הנכונות. למשל: אם יש לכם תקציב נתון שלא יספיק לכל השיפוצים, איש המקצוע עליו לספק לכם הכוונה לשיפוצים הדחופים ביותר. אנשי מקצוע מומחים ידעו גם לשדר אמינות ולספק לכם מחיר מעולה והצעת מחיר טובה לשיפוץ בניין. באמצעות בחירה נכונה של חברות איטום תוכלו לשדרג משמעותית את המבנה ולשפץ אותו בחכמה. פנו אל המומחים של בסיס עבודות בגובה לקבל ייעוץ חינם, תכנית עבודה והתאמה מושלמת של העבודה לתקציב שלכם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן