מה הם שלבי העבודה בצביעת בניין

מה שלבי העבודה בצביעת בניין
צביעת בניינים

שלבים של צביעת בניין חשובים במיוחד כדי שהמבנה לא רק יראה מטופח ויפה – אלא גם כדי שהצבע לא יתקף והאיטום בבניין יהיה יעיל ואיכותי יותר. כיום רבים משקיעים בצביעת מבנים חדשים גם בשביל העלאת ערך הנכס וגם עבור איכות חיים טובה יותר במבנה. אבל מהם השלבים של הצביעה? המומחים של בסיס עבודות בגובה מסבירים: 

לפני שהמומחים שלנו יסבירו על השלבים, חשוב לדעת כי צביעת בתים, צביעת דירות, סיוד מבנים ושאר אלמנטים שיש להניח מקירות חיצוניים – חשובה מאד לתחזוקה ושמירה על מבנה עמיד. ערך הדירה יעלה משמעותית במבנה צבוע ויפה בעוד שצביעת בניין תעלה את איכות החיים של הדיירים. את הצבעים מורחים המומחים בחזית ובקירות החיצוניים והפנימיים בעת הצורך, ובכך מאפשרים מראה חדיש ואסתטי. הנה כל השלבים החשובים ביותר של התהליך:

אבחון הקירות והערכת העבודה לפני צביעת בניין

בתחילה המומחים של בסיס עבודות בגובה מגיעים למבנה, בוחרים את האזורים בהם נדרשת בציעה ומסבירים לבעלים ולדיירים היכן כדאי לצבוע ולהשקיע. שיפוץ כזה כדאי לבצע כל 3 שנים ולבחור מומחים כמו של בסיס עבודות בגובה העוסקים בעבודה במקומות גבוהים בשיא הבטיחות והיעילות. לאחר בחינת המבנה יעריכו המומחים את זמן העבודה ויכינו את הכלים הדרושים לצביעה ואיטום – מה שבדרך כלל דרוש בצביעת בניינים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

צביעת בניין – חומרים וכלים

מכיוון שמבנים חשופים לאבק, לכלוך, פסולת, זיהום אוויר, משקעים, אקלים מסוג זה או אחר ושאר מפגעים: הקירות מתקלפים והופכים עכורים ומלוכלכים. לשם כך דרוש ניקוי ראשוני של הקירות באמצעות חומריים ייעודיים, קילוף צבע שאינו תקין והכנה לצביעה תוך תיקונים קלים של הקירות כמו מילוי סדקים וכולי. בין כלי העבודה הדרושים למבנים גבוהים יכנו המומחים פיגומים, סלי הרמה, ציוד סנפילנג מברשות מתאימות וכולי. 

בחירת הצבעים בעת ביצוע צביעת בניין

כעת המומחים והלקוחות בוחרים את הצבעים והטקסטורה הדרושה. כיום אפשר לבחור מגוון צבעים שמגנים על הקירות מנזקים ואוטמים אותם. עוד אפשר לבחור טקסטורה מתאימה כמו חלקה או מגורענת. לאחר מכן מתחילה התזה של צבע על קירות חיצוניים. לעיתים יעשו המומחים שימוש ברולרים ומברשות על מנת שהצבע לא יתפזר. לאחר התייבשות הצבע וביצוע כל התיקונים: יבצעו המומחים צביעה נוספת עם שכבה שנייה בדרך כלל עם צבעים המתאימים להגנה מפני לחות אבק וחום. צבעים אלה הם צבעי איטום ייחודיים. 

המומחים של בסיס עבודות בגובה יספקו עבודה אחראית ויעילה באמצעות צבע איכותי שיחזיק מעמד זמן רב. אם הגיע הזמן לשפץ את המבנה ולעלות את ערכו ואת איכות החיים, מומלץ לפנות אלינו לקבל הצעת מחיר ייעוץ ופרטים טכניים חשובים.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן