התקנת שלטים על גורדי שחקים

התקנת שלטים על גורדי שחקים

גורדי שחקים החלו להבנות בארץ כבר בשנות החמישים. מבנים אלה הם רבי קומות שמשמשים כמבני מגורים או מבני משרדים, והם צצים עד היום כמעט בכול עיר, בעוד שרובם מציעים מראה אלגנטי, מרשים ומודרני. כדי לשמור על המראה הבוהק והייצוגי של המבנה, חשוב לבצע את התחזוקה הדרושה כמו ניקוי חלונות בסנפלינג, שיקום ושיפוץ המבנה, חיזוק אריחים, עבודות אינסטלציה בגובה ושאר פעולות. אחד השימושים של גורדי שחקים הוא לצורך פרסומות בעוד שתליית שלטים על גורדי שחקים הפכה לפעולה יעילה עבור פרסום ושיווק שכולם נהנים ממנה – החל מהדיירים שמקבלים שכר על תליית השלט עד לעסקים שמפורסמים כל מוצר או שירות בצורה בולטת על גבי הבניין. אבל מי מבצע את ההתקנה? המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מומחים בתחום. 

אז כיצד מתקינים שלטים על  גורדי שחקים? 

ההמתנה עצמה נעשית תמיד בהתאם לגודל השלט, לגודל הבניין ולדרישות של הלקוח. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מגיעים אל גורד השחקים, מכינים את השטח להתקנה, מעלים באמצעות מנופים את השלט ומתקינים אותו בבטחה על ידי חיזוק כל הצדדים ובאמצעות כלים מיוחדים לחיזוק השלט בגובה. לאחר בדיקת יציבות וביצוע שאר פעולות להתקנה בטוחה – השלט מוצג בגובה לפי הצורך ובקומה הנכונה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

יש כמה כללים בהתקנת שלטים שחשוב לשים אליהם לב:

מקצועיות – ההתקנה חייבת להתרחש על ידי אנשי מקצוע מומחים לעבודות בגובה. לעולם אל תנסו להתקין  שלט בגובה לבד  או באמצעות אנשי מקצוע שאינם מומחים בהתקנת שלטים בגובה. שמרו על בטיחות! 

גובה מתאים – חשוב לתלות את השלט בגובה ובמיקום המתאים כך שהוא יהיה בולט וחשוף בצורה נכונה אל קהל היעד. 

חוזק – שימו לב כי השלט יהיה חזק ויעמוד בכל מבחני הבטיחות. אסון שעלול לקרות בשטח עלול להוליד נזקים איומים לאדם, לרכוש, לסביבה ובטח למי שהזמין את השלט. 

עבודה יעילה – שימו לב כי העבודה נעשית ביעילות באמצעות המומחים ואנשי המקצוע. אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה מבצעים עבודות בגובה בצורה הטובה והבטוחה מכול באמצעות סלי הרמה, מנופים, ציוד סנפלינג, רתמות בטיחות וכולי. אנו שומרים על כל החוקים והכללים לעבודה בטוחה ומבצעים אותה בצורה נכונה ומושלמת. 

אז אם אתם רוצים לפרסם כל מוצר או עסק, לתלות שלט בכול בניין גבוה או מטך ולקבל את המקסימום מהפעולה – פנו אלינו, ואנו נספק שירות התקנת שלטים ושאר שירותים כמו ניקוי חלונות בסנפלינג, שיקום ושיפוץ המבנה כמו חיזוק אריחים, צביעת מבנים, חיזוק בטון, החלפת מרזבים, עבודות אינסטלציה בגובה, הרחקת יונים וכדומה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן