בסיס עבודות גובה

צביעת בניינים – איך לצבוע את הבניין בקלות?

צביעת חזיתות בניינים

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב לעבור מידי שנה-שנתיים תחזוקה, החל מאיטום סדקים עד חידוש וניקוי לובי ומעליות ואפילו צביעה מחודשת. הדרך לצבוע בניינים היא לבחור חברת צביעה ושיפוצים טובה כמו בסיס פתרונות בגובה ובכך לקבל הצעת מחיר הגונה, לתכנן את התהליך באופן מקצועי, ולהנות מתוצאות טובות של בניין מחודש עם נראות מצוינת. אבל כיצד צובעים את הבניין בקלות? הנה כמה שלבים שכל הדיירים צריכים להיות חלק מהם:

ישיבת וועד בית והסכמה של השכנים

כדי לצבוע בניין חשוב שכולם יהיו שותפים לכך, גם מבחינת הרתמות למשימה והשארת מרחב פנוי ליום הצביעה וגם מבחינת תשלום לחברה אותה תשכרו עבור המשימה. כנסו ישיבת ועד בית והעלו את ההצעה לצבוע את המבנה באמצעות חברה מקצועית. חשוב לקבל הסכמה של 90 אחוז מהדיירים לפעולה כדי לאסוף את סכום הכסף הדרוש למשימה. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

קביעת תקציב

כעת קבעו תקציב לעבודה. צביעת בניין יכולה לעלות כמה אלפי שקלים, תלוי בגודל המבנה. כדי לקבל הצעת מחיר טובה, חשוב לפנות אל בסיס פתרונות בגובה. המומחים שלנו יספקו לכם פרטים והצעת מחיר הגונה ונוחה לבציעת בניין. הסכימו יחד עם כל השכנים על התקציב הנתון ואספו את הכספים בקופה משותפת. בחרו במומחים שלנו שיכולים להציע לכם הצעת הצעת מחיר נוחה בהתאם לתקציב שלכם ואחריות לאורך זמן. 

בחירת חברה מתאימה

בחרו חברה מתאימה מומחית בצביעת בניינים. חברת בסיס פתרונות בגובה מספקת עבודה מקצועית שנעשית באמצעות מומחים בלבד. העבודה מתבצעת עם ציוד בטיחותי לעבודה בגובה, כמו: סלי הרמה, ציוד סנפלינג, רתמות בטיחות, פיגומים וכולי. המומחים שלנו עובדים עם הציוד הטוב וייעל ביותר תוך שאנו מנקים את המבנה משומן כתמים ולכלוכים, סותמים סדקים בקירות, צובעים את הקירות בצבעים דוחי רטיבות ועובש ומסיימים את העבודה על הצד הטוב ביותר עם התזת שכבות צבע איכותיות ותוספות של גימורים מדויקים. 

קבלת אחריות

לאחר תהליך הצביעה חשוב לקבל אחריות לשנה לפחות על העבודה. אחריות תוביל לכך שבכל מקרה של סדקים בצבע, דהייה מהירה של הגוון הנבחר כמו גם במקרים של אי דיוקים או פספוסים של המקצוענים – יהיה מי שיחזור ויבצע תיקונים. 

שמירה על הסביבה

לאחר שהמבנה שלכם נקי ומחודש חשוב להקפיד לשמור עליו כזה. דאגו שכל השכנים ישמרו על ניקיון המבנה והמרחב המשותף וימנעו מפעולות שגורמות ללכלוך כמו השלכת פסולת מחלונות, השלכת מי שפכים מטה מהבניין, יצירת טביעות ידיים על קירות חיצוניים ופנימיים וכולי. 

באמצעות הרתמות של כל הדיירים למשימה או מחויבות של בעל המבנה לתחזוקה, שיפוצים וביצוע כל כמה שנים צביעת בניינים – ניתן יהיה לגור בבניין נעים למראה, מטופח וכזה שערך הדירות בו עולה ועולה.

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן