בסיס עבודות גובה

הרחקת יונים מבניין

יונים מובילות למפגע בריאותי ואסתטי ובנוסף הן תורמות רבות להורדת איכות החיים. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים משום נהמות היונים, אינכם מסוגלים להתמודד עם הלכלוך של הלשלשת והנוצות ואתם פוחדים להידבק במחלה זו או אחרת, הגיע הזמן לקרוא לחברת 'בסיס – פתרונות גובה בסנפלינג', חברה שמומחית גם בכל הקשור אל הרחקת יונים מבניין.

היתרונות והחסרונות של היונים בבניין

הרחקת יונים מבנייןהיתרונות של היונים הם אך ורק בסרטים, בסיפורי אגדה ובאתרים מיוחדים במדינות זרות בהן נהוג להאכיל אותם כחלק ממחווה דתית או כחלק ממורשת המקום. כאן מתחילים ונגמרים היתרונות בכל הקשור אל היונים. החסרונות של היונים לעומת זאת, הם רבים. אם בעבר, אנשים סברו שהיונים הורסות את האסתטיקה של הבניין וזאת משום הלשלשת והנוצות, כיום יודעים שהיונים לא מהוות רק מפגע אסתטי, אלא גם סכנה תבראותית ממשית. הרחקת יונים היא חובה בכל מבנה ואין זה משנה אם מדובר על מבנה רב קומות, בניין משרדים או בית פרטי. יונים ובני אדם לא מסתדרים, מסיבה פשוטה מאוד, הן יכולות להדביק את בני האדם במחלות רבות, ביניהן מחלות מסכנות חיים. לפיכך, הרחקת יונים מבניין הינה בגדר חובה.

הרחקת יונים מבניין – כל מה שלא ידעתם עליהן

קיני יונים – היונים נוטות לבנות קינים והם תמיד יחזרו לקן ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם שוכרים את שירותיהם של אנשי מקצוע שירחיקו את קיני היונים הקיימים מהמבנה שלכם.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

התגודדות – הטבע של היונים הוא לחיות יחדיו כלהקה ולכן אף פעם לא מדובר על התמודדות עם כמות קטנה של לשלשת אותה ניתן לנקות או נוצות שעפות לכל מקום.בנוסף, יש לקחת בחשבון שהיונים רועשות ולכן באם מדובר על בנייני מגורים, קרוב לוודאי שתקומו השכם בבוקר עם נהמת היונים.

נזק כלכלי– היונים גורמות להפסד כספי עצום בחקלאות, אך לא רק! כל מי שינסה להתחיל ולנקות את כל מה שהיונים עושות פעם אחר פעם יגלה שהדבר גוזל ממנו זמן רב וזמן תמיד שווה לכסף.

פסולת – היונים אוהבות להתמקם במסתרי כביסה, גגות ובכל מיני מקומות נסתרים במבנה וזאת על מנת שלא יהיה מצב בו הן יבואו במגע עם חיות שמזיקות להן. ההתגודדות שלהן יוצרת פסולת בהיקף עצום, דבר שיכול לגרום לנזקים רבים. רוב האנשים אינם יודעים שהלשלשת של היונים חומצתית ויכולה לגרום לנזק גם למתכות.

נזקים בריאותיים – היונים מעבירות מחלות וכינים. עיקר הנפגעים הם אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, קרי, תינוקות, ילדים קטנים וקשישים. היונים יכולות להוביל לדלקת עיניים בשם דררת שיכולה להתפתח ולהשפיע גם על מערכת העיכול, סוג מסוים של סלמונלה שנקרא 'פאראטיפוס' וגם בדלקת מוח נגיפית. מבחינת טפילים, היונים יכולים לגרום לעקיצות של זבוב היונה, אקרית וכינים.

לסיכום, היונים הם מפגע. חברת 'בסיס' שמבצעת עבודות בגובה תשמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור אל הרחקת יונים מבניין מגורים או בניין המשרדים שלכם וזאת באמצעות שיטת הסנפלינג המהירה והחסכונית באמצעותה אנשי המקצוע של החברה יתקינו רשתות בגדלים ובצפיפויות שונות לכיסוי כל המקומות הפתוחים במבנה. מעוניינים? השאירו את הפרטים שלכם.

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיפוץ בניין בסנפלינג

שיפוץ בגובה

קיימים סוגים רבים של עבודות שיפוץ וכאשר עבודות אלה צריכות להתבצע בגובה של מעל 2 מטרים מפני הקרקע, הן נחשבות

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן