הרחקת יונים מבניין

יונים מובילות למפגע בריאותי ואסתטי ובנוסף הן תורמות רבות להורדת איכות החיים. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים משום נהמות היונים, אינכם מסוגלים להתמודד עם הלכלוך של הלשלשת והנוצות ואתם פוחדים להידבק במחלה זו או אחרת, הגיע הזמן לקרוא לחברת 'בסיס – פתרונות גובה בסנפלינג', חברה שמומחית גם בכל הקשור אל הרחקת יונים מבניין.

היתרונות והחסרונות של היונים בבניין

הרחקת יונים מבנייןהיתרונות של היונים הם אך ורק בסרטים, בסיפורי אגדה ובאתרים מיוחדים במדינות זרות בהן נהוג להאכיל אותם כחלק ממחווה דתית או כחלק ממורשת המקום. כאן מתחילים ונגמרים היתרונות בכל הקשור אל היונים. החסרונות של היונים לעומת זאת, הם רבים. אם בעבר, אנשים סברו שהיונים הורסות את האסתטיקה של הבניין וזאת משום הלשלשת והנוצות, כיום יודעים שהיונים לא מהוות רק מפגע אסתטי, אלא גם סכנה תבראותית ממשית. הרחקת יונים היא חובה בכל מבנה ואין זה משנה אם מדובר על מבנה רב קומות, בניין משרדים או בית פרטי. יונים ובני אדם לא מסתדרים, מסיבה פשוטה מאוד, הן יכולות להדביק את בני האדם במחלות רבות, ביניהן מחלות מסכנות חיים. לפיכך, הרחקת יונים מבניין הינה בגדר חובה.

הרחקת יונים מבניין – כל מה שלא ידעתם עליהן

קיני יונים – היונים נוטות לבנות קינים והם תמיד יחזרו לקן ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם שוכרים את שירותיהם של אנשי מקצוע שירחיקו את קיני היונים הקיימים מהמבנה שלכם.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

התגודדות – הטבע של היונים הוא לחיות יחדיו כלהקה ולכן אף פעם לא מדובר על התמודדות עם כמות קטנה של לשלשת אותה ניתן לנקות או נוצות שעפות לכל מקום.בנוסף, יש לקחת בחשבון שהיונים רועשות ולכן באם מדובר על בנייני מגורים, קרוב לוודאי שתקומו השכם בבוקר עם נהמת היונים.

נזק כלכלי– היונים גורמות להפסד כספי עצום בחקלאות, אך לא רק! כל מי שינסה להתחיל ולנקות את כל מה שהיונים עושות פעם אחר פעם יגלה שהדבר גוזל ממנו זמן רב וזמן תמיד שווה לכסף.

פסולת – היונים אוהבות להתמקם במסתרי כביסה, גגות ובכל מיני מקומות נסתרים במבנה וזאת על מנת שלא יהיה מצב בו הן יבואו במגע עם חיות שמזיקות להן. ההתגודדות שלהן יוצרת פסולת בהיקף עצום, דבר שיכול לגרום לנזקים רבים. רוב האנשים אינם יודעים שהלשלשת של היונים חומצתית ויכולה לגרום לנזק גם למתכות.

נזקים בריאותיים – היונים מעבירות מחלות וכינים. עיקר הנפגעים הם אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, קרי, תינוקות, ילדים קטנים וקשישים. היונים יכולות להוביל לדלקת עיניים בשם דררת שיכולה להתפתח ולהשפיע גם על מערכת העיכול, סוג מסוים של סלמונלה שנקרא 'פאראטיפוס' וגם בדלקת מוח נגיפית. מבחינת טפילים, היונים יכולים לגרום לעקיצות של זבוב היונה, אקרית וכינים.

לסיכום, היונים הם מפגע. חברת 'בסיס' שמבצעת עבודות בגובה תשמח לעמוד לרשותכם בכל הקשור אל הרחקת יונים מבניין מגורים או בניין המשרדים שלכם וזאת באמצעות שיטת הסנפלינג המהירה והחסכונית באמצעותה אנשי המקצוע של החברה יתקינו רשתות בגדלים ובצפיפויות שונות לכיסוי כל המקומות הפתוחים במבנה. מעוניינים? השאירו את הפרטים שלכם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

יתרונות של ניקיון בסנפלינג

ניקיון בסנפלינג הפך בעשורים האחרונות לנפוץ וזאת בשל ריבוי בניית גורדי שחקים ובשל יותר ויותר בניינים שנבנים לגובה. בשל כך בעלי הבניינים, המשרדים והדירות פונים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן