עבודות אינסטלציה בגובה

עבודות באמצעות סנפליג לרבי קומות וגורדי שחקים

רבי הקומות וגורדי השחקים, שהפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף האורבני בישראל, מולידים עימם יתרונות רבים (בראשם האפשרות ליישב מאות משפחות או בתי עסק בשטח מצומצם), אך גם אתגרים לא פשוטים.
נושא הגובה, לדוגמה, מצריך היערכות לא פשוטה בכל הקשור להתקנות שונות, ניקיון ועבודות אינסטלציה כאלו ואחרות.

בכתבה הבאה נתרכז בעניין זה, המצריך מיומנות הן בתחום העבודה בגבהים והן בתחום האינסטלציה. המשיכו לקרוא וגלו כל מה שחשוב לדעת בנושא.

עבודות סנפלינג בגובה

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

דוגמאות לעבודות אינסטלציה בגובה

מי מאיתנו לא חש על בשרו את נחת זרועה של תקלת האינסטלציה? כאן, בין הברזים והצינורות, כל טיפטוף קטן עלול להפוך לסדק רחב, וטיפול מקצועי ומהיר עשוי לחסוך לכם הרבה כאב ראש בעתיד.

כשמדובר בעבודות אינסטלציה בגובה, ניתן לחלק אותן ל-3: ראשית, התקנות של רכיבים למטרות שונות, בראשן מניעת שחיקה ונזק. שנית, ביצוע עבודות ופעולות למניעת תקלה עתידית. למשל, החלפת צינורות ישנים שעלולים להתפוצץ. שלישית (והנפוץ מכולם) – תיקון תקלות, נזילות, איטומים וסתימות. תהיה הסיבה אשר תהיה, אל תדחו את העבודה כי כל יום עלול להיות גורלי…

אולי יעניין אתכם לקרוא על – איטום קירות בסנפלינג

אינסטלציה בגובה – איך זה קורה?

עבודות אינסטלציה בגובה מכילות שני אתגרים: ההגעה למקום הגבוה בבטחה, וביצוע העבודה ממנו גם כן בבטיחות מקסימאלית. לשם כך, נעשה שימוש בציוד מתקדם, לרבות ציוד סנפלינג הנחשב לנפוץ ביותר וליעיל ביותר, הן בהגעה והן בהתייצבות מעלה. בהזמינכם שירות אינסטלציה בגובה, מומלץ לשאול באיזה אופן נעשית העבודה.

עבודות אינסטלציה בגובהנספר עוד שעבודה שכזאת אינה יכולה להתבצע בתנאי מזג האוויר קיצוניים, הכוללים רוח חזקה, גשם שוטף, ערפל כבד וכדומה. במקרים שכאלו, יידחה מועד העבודה. משך העבודה תלוי במהות התקלה, ולרוב נמשך מספר שעות.

בחירת חברה לביצוע האינסטלציה

מרבית האנשים המבקשים להזמין שירות אינסטלציה בגובה, מצלצלים למספר חברות ובוחרים באפשרות הזולה מכולן. מדובר בטעות, בשל העובדה שקיימים פערי איכות משמעותיים ברמת מקצועיות העבודה וכידוע, עבודה מרושלת, באמצעות חומרים זולים ולא איכותיים, עלולה להביא אתכם בחלוף זמן קצר לאותה נקודה של תקלה, נזילה והרבה כאב ראש.

חשוב להתרשם מהחברה בכל האמצעים העומדים לרשותכם – שיחת טלפון, פגישת עבודה ראשונה, אתר האינטרנט, חוות דעת וביקורות מהרשת וכדומה.

ודאו כי למנהלי ועובדי החברה ניסיון בתחום האינסטלציה ולא רק בעבודה בגובה. בחרו באנשים ישרים ושירותים, כי מדובר במערכת יחסים לטווח ארוך, בה תזדקקו לשירותי החברה חדשות לבקרים ואז, ורק אז, תתעקשו על הצעת מחיר הוגנת. (ושוב נדגיש – מחיר זול מדי אינו בהכרח דבר טוב וצריך, במקרים מסוימים, להדליק אצלכם נורות אדומות.

"בסיס" – הכי גבוה בשמיים

רגע לפני שניפרד, תגידו יפה שלום לחברת בסיס – פתרונות גובה בסנפלינג הוותיקה והמקצועית, המתמחה בשלל עבודות בגובה, לרבות כל עבודות האינסטלציה. השילוב בין מקצועית, שירות ומחיר מושך אלפי לקוחות מרוצים. הצטרפו למשפחת "בסיס" ותעניקו לעצמכם ראש שקט לעתיד.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

אינסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בסנפלינג

אם חשבתם שעבודות אינסטלציה נעשות רק מתחת לאדמה, כדאי שתדעו שעבודות כאלה יכולות להתרחש גם בגובה, כמו למשל התקנת מרזבים בגובה, איטום קירות חיצוניים, איטום

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן