הרחקת יונים מגג רעפים

כל מה שצריך לדעת על הרחקת יונים

חברת 'בסיס – עבודות בגובה' הינה חברה בעלת מוניטין מוצלח שנבנה בזכות שביעות רצונם של לקוחותיה. חברה זו מומחית במתן שירותים שונים המתבצעים בגובה, ביניהם שירות הרחקת יונים מגג רעפים. בכתבה הבאה נבין מדוע חשוב להרחיק את היונים מהגג, מה ההבדל בין גג רעפים לבין גג מישורי וכיצד עובדי החברה מבצעים את העבודה. הבה נתחיל..

הרחקת יונים מגג רעפים

יונים – כל הסיכונים באחד

רוב האנשים אינם יודעים שהיונים מסוכנות עד אותו שלב בו הן מטרידות אותם והם מחליטים לעשות מעשה ולשכור את שירותיה של חברה שמבצעת הרחקת יוני מגגות רעפים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

האינטרס של כל אחד ואחת מאיתנו לדאוג להרחקת יונים מבניין בו אנו עובדים או בו אנו מתגוררים נובע משום כמות הפסולת הגדולה אותה היונים משאירות בכל מקום בו הן נמצאות, העובדה הן כל הזמן בונות קינים בכל מקום אפשרי ומקננות בהם, הנוצות הרבות הנתלשות מהן בעת תעופה, ההמייה הרעשנית והעובדה שהיונים תמיד חיות בלהק.

ברגע בו ועד הבית, בעל עסק או בעליו של בית פרטי או משותף פונה אל חברת 'בסיס' אנו מחוייבים לעדכן אותו בכל הסיכונים והנזקים שיכולים להתרחש בעקבות היונים ולהציע את הפתרון היעיל ביותר להרחקת היונים ממתחם המגורים והעבודה.

חשוב לדעת שהיונים מעבירות מחלות. חלק מאותן מחלות יכולות לגרום לאי נעימות החל מדלקות עיניים ועד כל מיני בעיות במערכת העיכול וזאת משום הדבקה בסוג זה או אחר של סלמנולה ואילו מחלות אחרות יכולות לגרום לסיכון של ממש, כמו למשל דלקת מוח נגיפית.

בנוסף, גופן של רוב היונים מלא בטפילים, כמו למשל כינים, קרציות שיכולים לעבור לגופו של האדם ולגרום לו לעקצוצים ואף לגרום לכל מיני בעיות בריאותיות. המסקנה של כל אלו היא אחת: היונים מהוות סכנה וחובה להיפטר מהן. כאן החברה שלנו נכנסת לתמונה.

הרחקת יונים

גגות רעפים ויונים – מצא את ההבדלים

הרחקת יונים מגג רעפים שונה לגמרי מהרחקת יונים ממסתרי כביסה ומקומות נוספים לאורך המבנה וכן מגגות מישוריים.

יונים מאוד אוהבות גגות רעפים מסיבה פשוטה, גגות אלו נוחים להן, הן מאפשרים להם עמדת תצפית טובה, נוח להן לעמוד על הרעפים ויש מקומות רבים בהן ניתן לתפוס מסתור.

מסיבה זאת, רוב בעלי גגות הרעפים מתלוננים על המיית היונים בשעות השונות של היום ועל הטינופת אותה הן משאירות.

בגגות רעפים רבים יש גם קולט שמש על הגג ומרזב היקפי, דבר שמשמש את היונים כמתקן עמידה ופעמים נוצר מצב בו על גג רעפים של מבנה אחד יכולות להתגודד עשרות יונים. בהחלט מטריד!

הצוות המומחה של 'בסיס' יבחן את מבנה הגג ואת האיזורים הבעייתים שלו, יגלוש באמצעות חבלי סנפלינג וציוד מיוחד לאיזורים הבעייתיים ביותר של גג הרעפים, ויתקין דוקרנים ורשתות להרחקת יונים.

הדוקרנים יותקנו בקצה של הגג המשופע, באיזור הפתח של המרזב ובאיזור אסטרטגיים נוספים בהם היונים נוטות לשהות. אפשרות נוספת היא התקנת רשת יונים מיוחדת בין הרווח של קולט השמש לגג הרעפים או עיטוף הגג כולו ברשת.

העבודה תתבצע במקצועיות תוך שמירה על המראה האסתטי של הגג.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו את הפרטים והמומחים של 'בסיס' יחזרו אליכם

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן