איטום ושיקום בטון

בטון הוא אמנם אחד מהחומרים החזקים ביותר בעולם, אך גם הוא נשחק ונסדק כתוצאה מבלאי ומפגעי מזג האוויר לאורך השנים. נתונים אלו מובילים לכך שבדיקה תקופתית של הבטון במבנה וביצוע התיקונים הנדרשים הינם הכרחיים.

כאמור, פעולות איטום קירותיו החיצוניים של המבנה ושיקומו של הבטון הינן פעולות הכרחיות למניעת נזקים במבנה. נזקים שיכולים בקלות להפוך את המבנה למסוכן ולהוביל לירידה בערכו. האיטום מותאם למצב הבניין ויכול לכלול השלמה של הרובה הקיימת או יישום רובה חדשה וכן אפשרות של התזת סילר.

פעולות שיקום בטון תיעשנה לאחר סקירת מערטפת המבנה והערכת אומדן הנזק. לאחר ביצוע פעולה זו תתקבל החלטה לגבי אותם חומרים בהם יעשה שימוש למטרת שיקום הבטון. הפעולה הבאה תהיה ניתוק של הבטון השבור וחשיפה של מוטות הברזל המצויים תחת חלקי הבטון, ניקוי של הברזלים מאותה קורוזיה שמצפה אותם וגורמת לנזקים וציפוי הברזלים בחומר מיוחד (שמטרתו מניעת היווצרתה של הקורוזיה בעתיד) וסגירתו של הבטון וזאת באמצעות חומרים ייעודיים (בעיקר חומרים צמנטיים) ובטון חדש.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום ושיקום בטון

איטום קירות חיצוניים

חברת 'בסיס' מספקת שירותי עבודות גובה, ביניהן, איטום קירות חיצוניים ושיקומם. חשוב לדעת שהתזוזות המתרחשות באדמה מובילות פעמים רבות להיווצרותם של סדקים ברמות שונות בבטון הקירות החיצוניים של המבנה, דרכם יכולים לחדור מים לבסיס הברזל של הבניין ופעמים רבות גם לקירות המבנה. שכן, באם חודרים מים, הברזל מתנפח ודוחף את שכבת הבטון החוצה. 

סדקים אלו יכולים להפוך בנקל לשברים שעלולים ליפול מהבניין ישירות למטה, לסביבה בה ישנם אנשים ולהוות סכנה. בעת פעולת שיקום בטון אנשי המקצוע יאטמו את יסודות הברזל הפנימי שבתוך הבטון וזאת על מנת למנוע ממנו את אותה תוצאה בעייתית.

כיצד מתבצע האיטום

האיטום יתבצע באמצעות חומרי איטום ייעודיים לברזל ולאחר מכן תתבצע פעולת קישור שלהם לבטון. לאחר סיום שלבים אלו יתבצע טייח, שפכטל חיצוני, צבע מיוחד שתפקידו גם איטום עד קבלת מבנה בטוח בעל מראה אסתטי שיכול לשבח את ערך הנכס.

הזנחה של הקירות החיצוניים של המבנה, אותם קירות מהם זולגים המים למבנה עצמו, עלולה לגרום לנזקים רבים ולירידת ערך המבנה ולכן חשוב לא להזניח ולהזמין את חברת 'בסיס – עבודות בגובה' שתטפל בתהליך הקורוזיה שנוצר על ידי סילוק החלודה ושימוש בחומרים ייעודיים שעיקרם איטום ואסתטיקה.

נושאים נוספים לקריאה:

טיפ חשוב – איטום ושיקום בטון

רבים סבורים שחיפוי שמשמש לאיטום צריך להיעשות באופן חד פעמי. סברה זו שגויה ופעמים רבות מובילה למצב בו אנשים אינם מודעים לעובדה שיש לבצע בדיקה של המבנה מדי תקופה ומריחת חומר איטום מדי מספר שנים.

המומחים של 'בסיס' מעדכנים את לקוחותיהם שחיפוי שנעשה על בסיס של קרמיקה, פסיפס, שיש או אבן מחייב פעולה של איטום התפרים מדי 12 שנים ואילו חיפוי שנעשה על מלט מחייב חידוש חומרי איטום מדי שבע שנים. החברה שלנו מומחית בתחום עבודות גובה בסנפלינג ופועלת בכל סוגי המבנים.

עבודות בגובה – זה אנחנו

בעשור האחרון ענף עבודות בגובה בשיטת הסנפלינג תפס תאוצה וזאת משום היכולת של שיטה זו להגיע למקומות גבוהים אליהם הגישה מורכבת. חברת 'בסיס' תשמח להציג בפני לקוחותיה את כל הרישיונות והביטוחים הנדרשים לביצוע עבודות איטום ושיקום בטון.

בנוסף, החברה משתמשת בציוד גלישה בטיחותי ובחומרים איכותיים. ההבטחה שלנו ללקוחותינו היא שבסיום עבודות איטום ושיקום בטון, הלקוחות יוכלו ליהנות מתוצאה של מבנה חזק בעל מעטפת אטומה לאורך שנים.

התקשרו עכשיו 053-3325272

נפגש בגובה!

בסיס פתרונות גובה בסנפלינג

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן