שיקום מבנים בתל אביב 

מתי כדאי לבצע שיקום מבנים? ולמה חשוב לבצע את התהליך  בעיר כמו תל אביב? מי שרוצה לשפר את איכות חייו – מומלץ שיקרא את המאמר הבא אותו כתבו המומחים של חברת בסיס פתרונות בגובה. 

שיקום מבנים נועד לשפר את המצב הכללי של מבנה מכל סוג. איטום מבנים למשל, נועד כדי למנוע במבנה רטיבות, חום או קור קיצוניים, כמו גם למנוע ריש ותהודה. הפעולה נעשית באמצעות מומחים של בסיס פתרונות בגובה שעושים שימוש בחומרי איטום ייעודיים, ציוד עבודה בגובה, ושאר כלים מתאימים. 

שיקום מבנים בתל אביב

אבל מדוע כדאי לשם מבנים בתל אביב? 

פעולה כזאת יש לבצע בכול זמן שיש בעיות במבנה החל מרטיבות עד חום קיצוני וגם במקרים של התיישנות המבנה. איטום מבנים, שיקום ותיקונים יספקו איכות חיים ומגורים טובה במבנה, וכדאי לבצע את התיקונים בכול כמה שנים. בין היתר, מי שירצה לעלות את שווי הנכס כדאי שייעזר במומחים של בסיס פתרונות בגובה כדי שאלה יספקו את הידע, האבחנה, ואת הפעולות הדרושות לשיקום המבנה, כמו גם את הציוד והחומרים המתאימים לשיקום הנכס שלכם.  

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד מבצעים את הפעולה? 

שיקום מבנים בתל אביב החל מהמסד עד הטפחות נעשה באמצעים הבאים: איטום סדקים בבטון ובקירות חיצוניים בעת הצורך. מניעת כניסת מים אל המבנה ואל קורות הברזל או החלפת הקורות שעלולות להתיישן עם השנים. 

המומחים שלנו עוסקים בשיפוץ, תיקון או שיקום בטון שנדחק החוצה כתוצאה מן השנים. החלפת חלקים בבטון או איטום נגד חדירת מים אל היסודות של המבנה. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מחזקים אלמנטים במבנה החל מאבני חיפוי שנושרות מן הקירות החיצוניים עד תיקון מרזבים בגובה או חידוש איטום הגג והקירות. 

אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה משקמים מבנים בתל אביב באמצעות חומרים אוטמים כמו שפכטל, טייח, צבעים אוטמים, שלכיטות אקריליות ושאר חומרי איטום. 

אנו מחזקים אריחים, מבצעים עבודות בגובה, מקנים ערך נוסף למבנה כמו גם בטחון עבור מי שמתגורר או שוהה במבנה ומי שנמצא בסביבה שלו. 

חשוב לדעת שעבודות איטום בסנפלינג מבצעים רק עם מומחים ולא לבד ובטח שלא עם אנשי מקצוע שאינם מנוסים בעבודה בגובה, ויש לבצע עבודה מקצועית כאשר אוטמים קירות, משקמים קירות חיצוניים, מחזקים אריחים ומבצעים כל עבודה אחרת. 

למה חשוב לבצע שיקום מבנים בתל אביב? 

העיר תל אביב היא עיר שיש בה לא מעט מבנים ישנים. בין היתר מדובר במרחב שסביבו  זיהום אוויר, לחות וגשם, חום קיצוני ורעש. לעיתים קרובות דורשת עריית תל אביב שיפוץ מבנים – מה שחשוב לבצע כדי שהבניין לא יהיה מיועד להריסה. שיקום מקצועי יספק הגנה נגד כל אלה בעוד שערך הנכס יעלה באם תבצעו שיפוצים בתל אביב שנדרשים לבניין. בכול מקרה, חשוב לפנות אלינו לייעץ והצעת מחיר נוחה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

צביעת בניין חיצוני

צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת

קרא עוד »

שיטות להרחקת יונים

ציפורים שנמצאות בקרבת הבית או סמוך למקום העבודה, מביאות עמן שקט ושלווה, בעיקר בשל הציוצים שלהן שמרגיעים מאד את הנפש. יונים לעומת זאת, למרות היותן

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן