איטום בניין בסנפלינג

בניינים אשר נבנו לפני שנים רבות עוברים עם הזמן תהליכי בלאי טבעיים הנגרמים לרוב כתוצאה מנזקי מזג האוויר, נזילות של מים וכדומה.

הדבר בא לידי ביטוי בהתפוררות של הקירות, היווצרות של לחות, פטריות וסדקים בקירות בתוך או מחוץ לבניין, מה שבשלב כזה או אחר לא רק מהווה פגיעת אסתטית במבנה ובמחירי הנכסים, אלא גם עלול להוות סכנה ציבורית. ביצוע עבודות איטום בניין בסנפלינג הן המומחיות של חברת BASIS אשר מבצעת את כל התהליך על פי כללי הבטיחות, עושה שימוש בציוד הגלישה המתקדם ביותר בישראל.

תוך כדי ביצוע תהליך האיטום ניתן לפתור בעיות נוספות בעבודה בגובה כמו למשל איטום של החלונות, שיקום קירות חיצוניים, תיקון בעיות במערכת האינסטלציה אשר מגיעות מהגובה ועוד

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום בניין בסנפלינג – יתרונות

  • בקלות ניתן להגיע לנקודת העבודה המדויקת ולבצע עבודות בזויות הנכונות מבלי להסתבך
  • העבודה מתבצעת בצורה בטיחותית כאשר קבלני האיטום מחוברים עם רתמה לסנפלינג
  • עבודה בעזרת סנפלינג מייעלת את תהליך התיקון ומקצרת את הזמן בצורה ניכרת
  • פתרון זול ויעיל בהשוואה לפתרונות מיושנים אחרים
  • התיקון מתבצע בצורה יסודית כאשר שמים דגש על תיקון הבעיה מהשורש ולא רק שמים פלסטרזמני שיוביל בהמשך לבעיות נוספות
  • עבודות איטום באמצעות סנפלינג מונעת מצב של השבתת הבניין לגמרי ומאפשרת נגישות טובה יותר בהשוואה לשיטות תיקון מסורתיות

איטום קירות חיצוניים ופנימיים – איך זה מתבצע?

העבודה בשטח מתבצעת בשלבים כאשר בשלב הראשון חשוב לבדוק האם הקירות מתפוררים או מתקלפים כתוצאה מנזילה. במידה ומדובר בנזילה, המים עלולים ליצור קורוזיה מה שיגרום לנזק בלתי הפיך ואם עדיין לא הגעתם למצב הזה, חשוב קודם כל לאתר את המקור לנזילה ולתקן את הבעיה בצורה יסודית. רק אחר כך ניתן יהיה לבצע איתור של כל החורים, הסדקים ולשים דגש על האזורים הבעייתיים. לאחר מכן ניתן יהיה לתקן ולסתום את כל הסדקים בעזרת חומרי איטום מיוחדים אקריליים או פוליאוריתנית בהתאם לגודל וחומרת הסדקים. לאחר מכן מבצעים ציפוי של הקירות העוטפים במטרה למנוע חדירה של מים. השלבים האחרונים כוללים גימור יסודי מה שמעניק לבניין מראה אסתטי, נקי ויפה.

חברת BASIS מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות גובה בסנפלינג: עבודות גמר ושיפוצים בקירות חיצוניים, איטום בניין בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים בגובה, שיקום קירות מעטפת הבניין, איטום באמצעות סנפלינג, הרחקת יונים, ניקוי חזיתות מבנים, התקנת קונסטרוקציות ואלמנטים בגובה, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה ועודנשמח לספק לכם הצעת מחיר מסודרת עם הסבר על כל שלבי העבודה השונים. צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לחזור אליכם ולענות לכם בצורה מקצועית, יסודית ושקופה על כל השאלות. נציג של החברה יגיע לבניין לראות את הנזק בו ורק אז נוכל לאמוד את העלות ולבצע את התיקון כמה שיותר מהר.

אולי יעניין אתכם גם:

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן