בסיס עבודות גובה

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

גגות מרוצפים הם כאלה שנבנו עליהם אריחים למטרות שונות. ברוב המקרים גג עם מרצפות נועד לשימוש כמרפסת גדולה או כמרחב נוסף כמו בדירת פנטהאוז.

עם השנים וככל שהמבנה מתיישן: המרצפות יכולות לאבד מהיציבות והחוזק שלהן.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

המרצפות עלולות להישבר, להיסדק, לזוז ממקומן וכולי, ובכך לפגוע באיטום של הגג. במקרים כאלה מומלץ לבחור במומחים של 'בסיס עבודות בגובה' על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. 

אבל כיצד אוטמים מרחבים מרוצפים

בכול הנוגע לגג של המבנה, יש כמה סוגים של מרחבים: יש את המרפסת הגדולה אותה הזכרנו שם שוהים למגוון מטרות. עוד ישנו גג גדול מרוצף שלא נועד לשימוש וישנם מרחבים קטנים או גדולים שאפשר לשהות בהם זמן רב. לכן הבידוד במרחב כזה חשוב מאד. 

איטום שטחים מרוצפים חיצוניים נעשה בתחילה תוך אבחון של התקלה. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יאתרו את מקורן של נזילות או לחות, יבדקו מה מצב הריצוף, יבצעו איתור נזילות ורטיבות, ולאחר מכן יעדכנו את הלקוח בתוצאות ובדרך שבאמצעותה צריך לפעול. 

כמה שיטות לביצוע העבודה

כדי לבצע איטום מקצועי, אנו ב'בסיס עבודות בגובה' נפעל במספר שיטות תוך התאמה של הדרך הנכונה ביותר לבצע תיקון ואיטום עבור הגג שלכם. בין השיטות:

  • איטום תחת ריצוף – איטום של כל הגג תוך הרמה ופירוק של מרצפות קיימות. העבודה מתבצעת תוך ניקוי יסודי של הגג או המרפסת, כיסוי הרצפה בחומרי איטום טובים ולאחר מכן החזרה של המרצפות למקומן או ריצוף מחודש. 
  • איטום עליון – לעיתים יהיה צורך רק באיטום עליון, משמע: מעל הריצוף. בצורה זאת עובדים עם שכבות של חומרי איטום אותם מניחים על המרצפות הקיימות. בכך אפשר לחסוך זמן עבודה ותקציב. 
  • איטום רצפות – לעיתים כל מה שדרוש הוא חידוש של הרובה המחברת בין המרצפות. כדי למנוע סדקים מבצעים המומחים שלנו פתיחת חריצי המרצפות ולאחר מכן איטום מחדש של המרצפות. 

*לעיתים יהיה צורך בביצוע מגוון עבודות שיפוצים כמו החלפת גגות ישנים, סגירת מרפסות, ניקוי מבנים בגובה, איטום קירות וסדקים, שיפוץ בטון או שיפוץ גג בטון, בידוד תרמי לגגות מרוצפים, איתור נזילות, מילוי סדקים ועוד.

המומחים של בסיס עבודות בגובה – קודם בודקים, אחר כך פועלים…

ב'בסיס עבודות בגובה' קיימת מגמה שמחייבת ביצוע בדיקה יסודית של כול מבנה ולאחר מכן הגשת תכנית עבודה והצעת מחיר.

אם אתם מבחינים כי קיימת נזילה, לחות, רטיבות או כל בעיה אחרת במבנה: פנו אלינו ואנו נאבחן את הבעיה, נאתר את מקור הנזילה, נבחן את המבנה ונספק תכנית עבודה יעילה.

בכך אפשר לחסוך כסף, לקבל תיקון מקצועי ואיכותי ולהנות ממבנה אטום, נעים ונוח למגורים או עבודה.

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן