איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

גגות מרוצפים הם כאלה שנבנו עליהם אריחים למטרות שונות. ברוב המקרים גג עם מרצפות נועד לשימוש כמרפסת גדולה או כמרחב נוסף כמו בדירת פנטהאוז.

עם השנים וככל שהמבנה מתיישן: המרצפות יכולות לאבד מהיציבות והחוזק שלהן.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

המרצפות עלולות להישבר, להיסדק, לזוז ממקומן וכולי, ובכך לפגוע באיטום של הגג. במקרים כאלה מומלץ לבחור במומחים של 'בסיס עבודות בגובה' על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. 

אבל כיצד אוטמים מרחבים מרוצפים

בכול הנוגע לגג של המבנה, יש כמה סוגים של מרחבים: יש את המרפסת הגדולה אותה הזכרנו שם שוהים למגוון מטרות. עוד ישנו גג גדול מרוצף שלא נועד לשימוש וישנם מרחבים קטנים או גדולים שאפשר לשהות בהם זמן רב. לכן הבידוד במרחב כזה חשוב מאד. 

איטום שטחים מרוצפים חיצוניים נעשה בתחילה תוך אבחון של התקלה. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יאתרו את מקורן של נזילות או לחות, יבדקו מה מצב הריצוף, יבצעו איתור נזילות ורטיבות, ולאחר מכן יעדכנו את הלקוח בתוצאות ובדרך שבאמצעותה צריך לפעול. 

כמה שיטות לביצוע העבודה

כדי לבצע איטום מקצועי, אנו ב'בסיס עבודות בגובה' נפעל במספר שיטות תוך התאמה של הדרך הנכונה ביותר לבצע תיקון ואיטום עבור הגג שלכם. בין השיטות:

  • איטום תחת ריצוף – איטום של כל הגג תוך הרמה ופירוק של מרצפות קיימות. העבודה מתבצעת תוך ניקוי יסודי של הגג או המרפסת, כיסוי הרצפה בחומרי איטום טובים ולאחר מכן החזרה של המרצפות למקומן או ריצוף מחודש. 
  • איטום עליון – לעיתים יהיה צורך רק באיטום עליון, משמע: מעל הריצוף. בצורה זאת עובדים עם שכבות של חומרי איטום אותם מניחים על המרצפות הקיימות. בכך אפשר לחסוך זמן עבודה ותקציב. 
  • איטום רצפות – לעיתים כל מה שדרוש הוא חידוש של הרובה המחברת בין המרצפות. כדי למנוע סדקים מבצעים המומחים שלנו פתיחת חריצי המרצפות ולאחר מכן איטום מחדש של המרצפות. 

*לעיתים יהיה צורך בביצוע מגוון עבודות שיפוצים כמו החלפת גגות ישנים, סגירת מרפסות, ניקוי מבנים בגובה, איטום קירות וסדקים, שיפוץ בטון או שיפוץ גג בטון, בידוד תרמי לגגות מרוצפים, איתור נזילות, מילוי סדקים ועוד. 

המומחים של בסיס עבודות בגובה – קודם בודקים, אחר כך פועלים…

ב'בסיס עבודות בגובה' קיימת מגמה שמחייבת ביצוע בדיקה יסודית של כול מבנה ולאחר מכן הגשת תכנית עבודה והצעת מחיר.

אם אתם מבחינים כי קיימת נזילה, לחות, רטיבות או כל בעיה אחרת במבנה: פנו אלינו ואנו נאבחן את הבעיה, נאתר את מקור הנזילה, נבחן את המבנה ונספק תכנית עבודה יעילה.

בכך אפשר לחסוך כסף, לקבל תיקון מקצועי ואיכותי ולהנות ממבנה אטום, נעים ונוח למגורים או עבודה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקנת רשתות להרחקת יונים

רשתות להרחקת יונים

כל מי שחווה את החוויה המפוקפקת של קיני יונים רועשות מבעד לחלון ביתו, יודע, בוודאי, באיזה מפגע מדובר – הן מבחינת הרעש והן מבחינת הלכלוך,

קרא עוד »
שיקום מבנים בראשון לציון

שיקום מבנים בראשון לציון

ראשון לציון הפכה בעשור האחרון לאחת הערים התוססות והאטרקטיביות בישראל. מדובר בעיר גדולה שיש בה מבנים ישנים וחדשים, בתים פרטיים או מגדלים משותפים, בראשון יש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן