עבודה בגובה

עבודה בגובה

עבודות גובה כוללות מגוון סוגים של עבודות, כמו למשל: איטום קירות חיצוניים, איטום מבנים, עבודות גמר ושיפוצים, שיקום בטון, ניקוי חלונות, חידוש קירות חיצוניים וסוגים נוספים של עבודות. מכיוון שעבודות אלו מתבצעות בגובה והן כרוכות בסיכונים רבים, לא ניתן לבצע אותן באופן עצמאי ויש לפנות אל אנשי מקצוע שהוסמכו לכך, קיבלו אישור מתאים ממשרד התמ"ת וצברו ניסיון נרחב.

עבודות בגובה יכולות להתבצע בדרכים שונות, כאשר אחת השיטות הטובות ביותר היא הסנפלינג. כמובן שכדי לבצע את העבודות באמצעות הסנפלינג יש לעבור הכשרה מקצועית ובנוסף לכך להחזיק בתעודה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

לעבודה באמצעות סנפלינג יש הרבה מאוד יתרונות, אך היא מאוד מסוכנת. לכן, צריכים בעלי המקצוע שעוסקים בתחום לדעת בדיוק מהן התקנות של סוג העבודה, כיצד לעבוד עם חבלי הסנפלינג כדי לשמור על ביטחונם האישי, להשתמש בציוד מתאים, להכיר את כל הסכנות, להיות דרוכים וערניים בעת ביצוע העבודות ולוודא שסביבת העבודה שלהם בטוחה.

על עבודות בגובה באמצעות סנפלינג ועל יתרונותיה של השיטה

ציינו מקודם שלעבודות שנעשות באמצעות סנפלינג יש הרבה מאוד יתרונות, ואכן, חבלי הסנפלינג אינם מיועדים רק לצורך ביצוע ספורט אתגרי, אלא מהווים כלי יעיל לביצוע עבודה בגובה.

בין מגוון היתרונות של שיטת הסנפלינג יש לציין את החיסכון בזמן ובכספים. לקוחות שנעזרים בבעלי מקצוע שמתמחים בשיטת הסנפלינג יכולים לחסוך הרבה כסף וזמן בהשוואה לשיטות אחרות.

אם משווים למשל בין שיטת הסנפלינג ובין במות ההרמה, ניתן לראות שהשימוש בבמות הרמה מורכב יותר משום שיש להביא את הבמות לאזור העבודה, להתקין אותן ולבצע פעולות נוספות לפני התחלת העבודה. את ציוד הסנפלינג קל מאוד להרכיב ולהעביר ממקום למקום, כך שצוות העובדים יכול לחסוך הרבה זמן.

בנוגע לחיסכון הכספי, ניתן לראות ששכירת במות הרמה ופיגומים כרוכה בתשלום שמחושב לפי פרק הזמן – כך שניתן לשלם מדי חודש או לפי ימי עבודה. כמו כן, יש לשלם על הובלה מהחברה אל מקום העבודה וממקום העבודה אל החברה. נוסף על כך, קל יותר לעבוד עם חבלי הסנפלינג מאשר עם במות ההרמה והפיגומים והדבר בא לידי ביטוי בכך שהתשלום של עבודות הסנפלינג זול יותר.

אם לא די בזאת, מאפשרת שיטת הסנפלינג ביצוע של מגוון עבודות – מחידוש קירות חיצוניים ועד שיקום בטון וניקוי חלונות ומעבודות איטום ועד חיזוק והשלמה של אבני שיש לצורך מניעת סכנת נפילה.

יתרון משמעותי נוסף של שיטת הסנפלינג בא לידי ביטוי בהפחתת הפגיעה בשגרת חייהם של האנשים שנמצאים בקרבת אזור העבודה או מתגוררים בבניין שבו מתבצעת העבודה. כאשר עובדים עם פיגומים ומתקני הרמה יש לחסום את כל האזור שבו מתבצעת העבודה, התוצאה של הדבר היא שהדיירים והאנשים שמעוניינים לעבור ברחוב או רוצים לחנות את רכבם לא יכולים לעשות זאת.

בעת שימוש בסנפלינג לא צריך לחסום את הדרכים, בצורה זו ניתן למנוע פגיעה בשגרה של הדיירים ושל העוברים והשבים. כמו כן, העבודה שמתבצעת עם חבלי הסנפלינג לא יוצרת רעש, לא מזהמת ולא מלכלכת את הסביבה.

איך מתבצעת עבודה בגובה באמצעות סנפלינג?

העובדים בגובה משתמשים בשני חבלי גלישה כאשר החבלים נמתחים מהקומה הכי גבוהה ומגיעים למטה. חבל אחד מהווה את החבל הראשי והחבל השני מיועד לצורך שמירה על הביטחון של העובד, באמצעות החבל השני הוא יכול לעבוד עם שתי ידיו.

פעמים רבות מחובר לחבלים מושב מפלסטיק, המושב מאפשר לעובד לשבת, להחזיק את רוב הציוד ולעבוד בצורה נוחה יותר.

חברת BASIS – שירות מקצועי ויעיל

החברה שלנו – חברת BASIS, מתמחה בפתרונות בגובה, שיקום ואיטום מבנים. שירותינו, שמתבצעים על ידי בעלי מקצוע מוסמכים בלבד מגוונים ביותר וכוללים: איטום קירות חיצוניים במבנים, שיקום בטון בקירות חיצוניים, התקנת שלטים, צביעת קירות חיצוניים, השלמה של אריחים בגובה וחיזוק של אריחים בגובה, התקנת מרזבים חיצוניים במבנים, עבודות אינסטלציה, תיקון מרזבים חיצוניים, מתן פתרונות להרחקת יונים וניקוי חלונות בגובה.

צוותי העובדים שלנו עובר השתלמויות והכשרות שתורמות לייעול העבודה ואנו מקפידים לשמור על כל כללי הבטיחות. כמו כן, אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר בתחום ומחזיקים בכל הביטוחים והרישיונות הנחוצים, כאשר כל הציוד שלנו מחזיק בתו תקן. נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן