עבודות בגבהים

ביצוע עבודות בגבהים

חברת בסיס מציעה גם לכם שירותי גובה בסנפלינג על ידי טובי המומחים בישראל. עבודות בגבהים כוללות איטום קירות, שיקום בטון, חיזוק אריחים וכן עבודות אינסטלציה בגובה, התקנה של מרזבים חיצוניים ועבודות "קוסמטיות" חיוניות כמו למשל התקנת שלטים על מבנים שונים וניקוי חלונות.

שירות נוסף המשתייך אל תחום העבודות המתבצעות בגובה של החברה הוא שירות הרחקת יונים, בו המומחים של החברה מטפסים ומגיעים למקומות המועדפים על היונים ומותקנים דוקרנים ורשתות המיועדים להרחקתם של היונים.

ביצוע עבודות בגובה

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

עבודות מעטפת הבניין

  • איטום קירות – פעולת איטום קירות המבנה היא פעולה חיונית לכל בניין, שכן פעולה זו מבטיחה מניעת מצב של דליפת מים אל תוך המבנה, דבר שיכול להוביל ללחות, עובש והיווצרות של סדקים בקירות הפנימיים של המבנה.
  • בנוסף, אם לחות וחמצן חודרת לתומכי הברזל של הבטון, קרוב לוודאי שתיווצר קורוזיה שתוביל לפיצוץ הברזל והעפת חלקי בטון של הקיר החיצוני, דבר מסוכן מאוד. באם המצב כבר קיים המומחים של חברת בסיס יטפלו במקור חדירת המים ויאטמו את המקומות הבעייתיים על ידי חומרי איטום ייעודיים איכותיים.
  • שיקום בטון – דחיפת הבטון החוצה נגרמת משום חשיפה של יסודות הברזל בבטון לחמצן ולחות.
  • היסדקות של הבטון מובילה במרבית הפעמים לסדקים ושברים בבטון וכאשר מדובר על מבנים גבוהים, אותם חלקים יכולים ליפול מהגובה ולסכן חיי אדם. המומחים של בסיס בעלי ניסיון רב בפעולות שיקום בטון בקירות חיצוניים וכמובן איטום של יסודות הברזל וקישור של יסודות אלו לבטון.
  • חיזוק אריחים בגובה – במסגרת עבודות בגובה המקצוענים של בסיס מקפידים גם על חיזוק אריחים במבנה וזאת על מנת למנוע סכנה של נפילת אריחים מהבניין ומניעת מצב בו המבנה נראה מוזנח.

עבודות בגבהים

אינסטלציה בגובה

עבודות בגבהים כוללות גם עבודות אינסטלציה חיצונית והתקנה של מרזבים חיצוניים למבנה. כיוון שמדובר על המעטפת החיצונית של המבנה, אנשים רבים אינם מודעים לכך שטפטוף של מים לאורך זמן יכול לגרום לנזקים משמעותיים בקירות החיצוניים והפנימיים של המבנה, נזקים שתיקונם יגרור הוצאה ניכרת.

משום כך, חשוב מאוד לטפל בבעיות האינסטלציה מיידית, גם כאשר מדובר על בעיות שמתרחשות בצד החיצוני של המבנה. המומחים של בסיס בעלי ניסיון ומומחיות בכל הקשור אל תיקוני צינורות מים וביוב, קיבוע של צינורות אלו במקרה הצורך, התקנה של צינורות מים וביוב והתקנת מרזבים חיצוניים בגובה, מרזבים אשר ינקזו את המים באופן מיטבי מגג המבנה ויבטיחו לדיירי המבנה מניעת מצב של הצפה ובעקבות כך נזקים לתשתיות המבנה וסביבתו הקרובה.

עבודות בגבהים הן עבודות המוגדרות כעבודות בסיכון גבוה. המומחים של חברת בסיס בעלי רישיון עבודה בגובה וערוכים להציג בפני לקוחות החברה את כל ההסמכות והרישיונות הנדרשים על פי חוק.

בנוסף, כל העבודות בגובה הנעשות על ידי החברה מתבצעות בשיטה המיוחדת של הסנפלינג, המאפשרת הגעה לכל מקום גבוה במהירות, גם אם מדובר על מקום גבוה בעל גישה מורכבת.

המומחים של בסיס מבטיחים ללקוחות החברה מצויינות, בטיחות, שימוש בציוד גלישה המותאם לתו התקן בישראל וכן שימוש בכלים ייעודיים וחומרים איכותיים.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן