פיצוץ בצנרת הבית – מה עושים?

 

עבודות אינסטלציה בגובה

פיצוץ בצנרת בבית נחשב כאחד התרחישים שלא קל לנבא ובטח שקשה להתכונן אליו. הפיצוץ יכול לקרות ברגע הכי לא מתאים – כמו לפני אירוח חברים ובני משפחה, או בזמן מקלחת. פיצוץ צנרת יכול להתרחש בשל עומס על מערכות המים, כמו גם בשל צנרת חלודה, עומס על המרזבים, ובעיה חמורה בתשתיות.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כאשר הצנרת תקולה, הבית מיד יוצף מים – מה שמצריך פעולה מיידית! כמו גם שצנרת מקולקלת תוביל לרטיבות, לבעיות באיטום, לעובש ופטריות על גבי הקירות. במקרים כאלה חשוב לפנות מיד למומחים של בסיס עבודות בגובה – על מנת לאבחן את מקור הפיצוץ או הנזילה, ולבצע את התיקון המתאים ביותר בזמן המהיר ביותר.

מתי הצנרת יכולה להתפוצץ?

בין אם צנרת ביתכם חדשה או ישנה – תקלה כזאת או אחרת יכולה להיגרם מכול סיבה והיא תוביל לנזילה (במקרה הטוב), או לפיצוץ צנרת במקרה הרע. כדי להקדים תרופה למכה, יש להכיר כמה סימנים שיכולים להעיד על רטיבות, וגם להיחשף אל מספר עצות שיעזרו לכם למנוע פיצוץ צנרת מראש:

פיצוצים בצנרת המבנה יכולים להתרחש בעיקר בימי החורף. ימים בהם הקור מקפיא את הצינורות ונוצר באופן מידיי לחץ מים מסוכן. לחץ המים שנוצר בצינורות, גורם לאבנית ומשם לפיצוץ צינור המים או הברזים. גם נזילות שאינן מטופלות עלולות לגרום לחורים או לסדקים במערכות המים, בעוד שסדקים כאלה יובילו בדרך כלל לנזילות, רטיבות ועובש.

עובש במבנה נחשב מסוכן מאד לבריאות! לכן יש לטפל מיד בנזילות או בצנרת ישנה, ולקרוא למומחים בעבודות צנרת, כמו למומחים של חברת בסיס עבודות בגובה. זאת על מנת לטפל בצנרת, או לבצע החלפה של צנרת חדשה.

שינוי טמפרטורה וצנרות

חשוב לדעת כי שינויים קיצוניים בטמפרטורה ומזג אוויר קיצוני – מצריכים טיפול ובדיקה של מערכות המים, כמו גם בחינת המרזבים ומצבו של איטום הגג. כדי להתמגן מפיצוצים ונזילות: מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו, אשר יאבחנו את מצב מערכות המים ויספקו הצעת מחיר הגונה עבור תיקון או התקנה של אלמנטים הכרחיים במבנה. בימי החורף ובזמן סופות  – מומלץ לפתוח את ברזי המים ליציאת זרזיף מים דק, זאת כדי למנוע פיצוץ בצנרת.

החלפת מרזבים

ישנם מקרים בהם המרזבים שנמצאים על המבנה תקולים/ ישנים או חלודים – מה שיוביל לעומס על הגג וחס וחלילה: לקריסה של הגג. במקרים כאלה יש ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת בסיס עבודות בגובה, על מנת  לבצע התקנת מרזבים חיצוניים. התקנה כזאת מתרחשת על גג המבנה. לכן דרושים אנשי המקצוע אשר יודעים כיצד לבצע עבודות בגובה.

אם אתם זקוקים להחלפת צנרות, מערוכת מים ותשתיות – תוכלו לפנות אלינו, בעת שהמומחים שלנו יגיעו למקום באופן מידי, יאבחנו את התקלה, ויספקו תיקון והחלפה של מערכות המים ושל הצנרות, תוך התקנה של צינורות ומרזבים במקום, בעת הצורך. בכך תוכלו לחזור מיד לשגרה המבורכת.

גרים בבית ישן? שימו לב לבלאי טבעי…

חשוב לדעת כי מבנים שגילם מעל 5 שנים, הם כאלה שיש לבחון את מערכות המים האינסטלציה והתשתיות שלהם. מבנים ישנים יותר, יסבלו מחלודה והתיישנות של חומרים כמו צינורות, מתכות, פריטי אלומיניום, חומרי איטום, אבני בנייה, מערכות מים וכדומה. לכן בדיקה של המומחים שלנו יכולה "להקדים תרופה למחלה" ובכך למנוע פיצוץ בצנרת במבנה.

לעיתים, החלפה של מרזבים או התקנת מרזבים חיצוניים חדשים תמנע עומס על המבנה ובכך תמנע פיצוץ או תקלות במערכות המים. חברת בסיב עבודות בגובה, מבצעת מגוון עבודות לחידוש ושיפוץ המבנה, החל מהחלפת מרזבים והחלפת תשתיות מים, עד עבודות איטום גגות, איטום וחידוש מבנים, ניקוי חלונות בגובה, שיקום מבנים, ניקוי חלונות, החלפת מרזבים, הרחקת יונים, תיקוני אינסטלציה ושאר שירותים שנעשית בעבודה בטוחה בגובה שכוללת את כל הציוד הדרוש והבטיחותי.

אם יש לכם תקלה במערכות המיםפנו אלינו עכשיו! ואנו נספק לכם איש מקצוע איכותי שיבצע את התיקון הדרוש, על הצד הבטוח והטוב ביותר.

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

שיקום מבנים זה תהליך שדורש אנשי מקצוע, תקציב לא קטן ומספר לא מבוטל של ימים בהם יעשה השיפוץ. אתם כבעלי בניין או דיירים תצטרכו לפנות

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן