בסיס עבודות גובה

איטום בגובה במרכז – כמה דברים שצריך לדעת

מתי צריך לבצע איטום בגובה? כיצד מבצעים זאת? ומדוע המומחים של בסיס פתרונות בגובה הם אנשי המקצוע שאתם צריכים לביצוע העבודה? אם אתם גרים במרכז הארץ, אתם בוודאי יודעים כי יש לא מעט מקרים בהם צריך לאטום את המבנה מחדש. 

מים, לחות, אבק, גשם ומשקעים – כולם הופכים את הקירות החיצוניים והפנימיים לפחות עמידים, שלא נדבר על גגות ושאר אלמנטים במבנה שניזוקים עם הזמן. במקרים כאלה חשוב לבצע איטום בגובה במרכז. 

אבל למה בכלל צריך לאטום?

אטימת המבנה היא פעולה המתבצעת בעת הקמת המבנה, איפשהו במהלך תהליך הבנייה. מדובר במריחת חומרי איטום והתקנת חומרים כמו ספוגים מיוחדים, יריעות בטומניות, חומרי איטום ועוד. המטרה: להגן על מבנה מפני מים, גשם, אבק, חום קיצוני וקור, להגן עליו מפני תהודה ושאר מפגעים. באזור המרכז תמצאו מגוון רחב של מפגעים החל מגשם שוטף עד חום קיצוני – לכן איטום זה תמיד דבר חשוב במיוחד. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

איטום בגובה

כיצד מבצעים איטום בגובה?

בכול הנוגע לשאלה: איך נעשה איטום בגובה במרכז, הפעולה מתחילה עם אבחון המבנה ובחינת האלמנטים שיש בו על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה. המומחים יערכו דוח מסודר של האלמנטים שצריך לאטום, כמו גם של זמן העבודה והמחיר. 


לאחר אישור, אנחנו נאטום חריצים וסדקים בקירות, נגן על הבית מפני רטיבות באמצעות חומרי איטום חדשים, נניח יריעות בטומניות על הגג במקרה הצורך, נחליף מרזבים תקולים כאשר יש לעשות זאת, נצבע מחדש קירות ונבצע את כל הפעולות הנחוצות לאיטום מבנים במרכז. 


אנו נבצע את כל התהליכים הנחוצים בעבודה בגובה, החל מהנחת פיגומים או סלי הרמה תוך שימוש בציוד לעבודה בגובה עד הדבקת אריחים, פריסת נייר כסף מבודד וייעודי על גבי הגגות, נחליף אריחים, נניח איטום קומפלט והחלפת צבע ישן בחדש, תוך מריחת חומרי איטום איכותיים ומבודדים. כך אפשר להנות מבידוד תקין למשך שנים ארוכות. 


מדוע כדאי לבחור דווקא במומחים של בסיס פתרונות בגובה? 

  • המומחים שלנו יודעים כיצד לבצע עבודה בגובה ואנו עושים זאת עם כל הניסיון, הכלים והשיטות שלמדנו והתמקצענו בהן. 
  • אנחנו יודעים לבצע עבודה בגובה בצורה בטוחה, תוך שמירה על הסביבה ועל העבדים שלנו, ללא תקלות או הפרעה לסביבה.
  • אנו מבצעים את כלל הפעולות באמצעות חומרים חזקים, מבודדים וייעודיים.
  • אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה יבצעו עבורכם הערכה של מצב המבנה ויעזרו לכם לתעדף את העבודה במידה והתקציב לשיפוצים מוגבל. 
  • אנו נספק הצעת מחיר נוחה שתעזור לכם לשמור על הנכס ולעלות את ערכו בצורה משתלמת. 


לסיכום, כל מבנה במרכז יצטרך לעבור שיפוצים בזמן כזה או אחר. בצעו את הפעולות הדרושות בזמן המתאים כדי לשמור על המבנה שלכם איכותי ובטוח. 

איטום בגובה במרכז – כמה דברים שצריך לדעת

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן